Bazooka čekala na vítězství 78 dní!

Uherské Hradiště Sport 20 / 12 / 2018

78 dní, chcete-li 1 782 hodin. Tak dlouho futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště čekali na další vítězství ve Varta lize! Černou sedmizápasovou sérii (0-2-5, skóre 18:34) ukončili v pátek proti Plzni, kterou po drtivém startu porazili 7:5.
UH. HRADIŠTĚ - Plzeň 7:5
Bazooka rozpoutala nevídaný uragán, který zničil všechny naděje Západočechů na bodový export. Když v 9. minutě svítil na ukazateli skóre stav 4:0, hosté byli zralí na ručník! Jejich kouč David Frič však pouze sáhl k brankářské rošádě… Náhradník Luhový kanonádu domácích zastavil a v 15. minutě se dokonce Plzeňští dvěma slepenými góly vrátili do hry. Hned za tři minuty však odpověděl Čtvrtníček a zajistil domácím potřebný klid. Krátce po obrátce hostující kapitán Řešetár snížil, ale žádné drama se nekonalo. M. Janečka a po něm reprezentant Křivánek totiž upravili na 7:3. Vítr z plachet domácím nevzalo ani vyloučení Čtvrtníčka a vzápětí zkompletovaný hattrick Rešetára. „Půldruhého měsíce jsme ligové body jen rozdávali, ale dozrál čas na změnu. Jsem rád, že jsme si nadělili předčasný dárk k Vánocům,“ usmíval se spokojený Jaroslav Hastík, kouč Bazooky.