Bazooka dál krvácí! Talent roku Křivánek zmizel do pražské Sparty

Bazooka dál krvácí! Talent roku Křivánek zmizel do pražské Sparty
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 06 / 02 / 2019

Outrata, Levčík a teď i Lukáš Křivánek, výprodej Uherského Hradiště pokračuje

Futsalovou loď Bazooky CF Uherské Hradiště opouští Talent roku 2018! Hvězda týmu Lukáš Křivánek podepsal přestupní lístky do pražské Sparty, v jejímž dresu se představí už dnes proti Helasu Brno. Klub z Uherského Hradiště tak po odchodu Outraty a Levčíka přišel o největší oporu a dál krvácí…
„Sparta je špičkový klub, úřadující vicemistr, je to výzva. Jednání netrvala dlouho, za týden jsme se domluvili,“ prozradil Křivánek, který byl v hledáčku i jiných českých mančaftů. A dokonce se ozval i jeden z předních slovenských klubů. Přestup do Sparty považuje jedenadvacetiletý borec za další krok ve futsalové kariéře. S novými spoluhráči se pořádně pozná až dnes při dohrávce jedenáctého kola Varta ligy pod Špilberkem.
„Pár kluků už znám z reprezentace, zbytek je pro mě velká neznámá. Poprvé se opravdu všichni uvidíme až před duelem v Brně, kam jedu z domu. Ale po zápase už zamířím s týmem do Prahy,“ svěřil se Křivánek, který od klubu dostane k dispozici byt. „Už se moc těším, čeká mě úplně něco jiného než v Uherském Hradišti. Je to prostě Praha,“ usmívá se talentovaný borec, který věří, že angažmá ve Spartě mu pomůže k trvalému se zabydlení v reprezentaci. A Uherské Hradiště? „I když kádr teď prošel hodně změnami, věřím, že osmičku udrží a třeba se potkáme v play-off,“ zamýšlí se Milhauz, jak mu přátelé říkají kvůli podobě s jednou z postav populárního seriálu Simpsonovi.
„Třebaže nejsme v situaci, kdybychom si mohli dovolit pouštět hráče, tak jsme se s letenským klubem domluvili na Lukášově přestupu. Nabídka Sparty byla totiž na futsalové poměry velmi nadstandardní nejen pro klub, ale i pro hráče,“ vysvětlil Dušan Rokyta, sportovní ředitel Bazooky. „Trenér po mně chtěl leváka, tak jsem mu přivedl dalšího reprezentanta, jednoho z největších talentů, co běhá po českých palubovkách,“ dmul se pýchou Ago Simitči, předseda letenského klubu. „Lukáš pro náš klub odvedl kus práce, bylo nám ctí s ním pracovat. Věřím, že v novém působišti ještě poroste,“ dodal Rokyta.
Křivánek v probíhající sezoně odehrál v maskáčovém dresu ve Varta lize třináct zápasů, nastřílel šest branek a u dalších třinácti asistoval. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace