Bazooka válí, skolí i Tango?

Uherské Hradiště Sport 08 / 03 / 2018

Spanilá jízda druholigových futsalistů Bazooka CF Uherské Hradiště pokračuje! Svěřenci kouče Jaroslava Hastíka vyplenili Jakubčovice a v posledním kole zabojují o postup do nejvyšší soutěže! Podmínkou je skalpovat největšího favorita Tango Hodonín.

Jakubčovice - UH. HRADIŠTĚ 4:15
„Třebaže výsledek hovoří jasnou řečí, zápas nebyl vůbec jednoduchý, hlavně v prvním poločase,“ podotkl na úvod Hastík. Jeho armáda přijela do Slezska s respektem, v kádru soupeře je totiž druhý nejlepší střelec ligy Michálek.
Kdo očekával přestřelku, nebyl zklamaný. Od začátku šance střídala šanci, ale góly stříleli jen hosté. V jejich bráně totiž čaroval gólman Radek Janečka! A tak na ukazateli skóre svítil v 15. minutě stav 0:6. „Obraz hry byl přitom vyrovnaný, bylo to kuriózní,“ uvedl Hastík.
Bazooka s náskokem v kapse ubrala nohu z plynu a nestačila se divit, znovu se probudila až za stavu 4:7. „Kluci samozřejmě znervózněli a zpátky do pohody je vrátila osmá branka, která přišla těsně před odchodem do kabin. Po přestávce už jsme si vítězství pohlídali, když jsme zavřeli obranu na tři zápasy a naopak byli nadmíru produktivní v útoku,“ potěšilo trenéra.
Bazooka tak má před sebou poslední krok, který ji může katapultovat do nejvyšší soutěže v zemi. Jenže v pátek na domácí palubovce narazí na soupeře z nejtěžších - Tango Hodonín, který se touží vrátit mezi elitu.
Zápas začíná ve 20 hodin.
Branky: Švancara 4, Křivánek 3, Šipka 3, Outrata 2, Ohnutek, Malý, Prajza. Poločas 4:8.
UH. HRADIŠTĚ: Janečka (30. Pfeffer) - Sopůšek, Outrata, Ohnutek, Lapčík, Švancara - Malý, Skřivan, Křivánek, Prajza, Šipka.
1. VŠB Ostrava    11    2    4    130: 83    35
2. Hodonín    10    4    3    97: 53    34
3. Uh. Hradiště    11    1    5    110: 68    34
4. Hombres Brno    10    3    4    88: 77    33
5. Zlín    9    1    7    85: 74    28
6. Baník Ostrava    8    0    9    64: 62    24
7. Vyškov    7    1    9    91: 84    22