Bazooku „přepadl“ reprezentační kouč. „Kolega je zapálený,“ uznal.

Bazooku „přepadl“ reprezentační kouč. „Kolega je zapálený,“ uznal.
Jaroslav Hastík
Uherské Hradiště Sport 25 / 01 / 2018

Trenér národního týmu Tomáš Neumann v Hradiště povede ukázkový trénink

Jako opaření zůstali futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště, když se na jejich tréninku bez ohlášení, z čista jasna objevil Tomáš Neumann, kouč české futsalové reprezentace! Cíl jeho „přepadovky“? Seznámit se s novým ambiciózním členem futsalové rodiny, jeho zázemím, hráči i trenérem.
„Hráče Bazooky sleduju od samého začátku, po čtyřech kolech byli první, teď se trošku propadli tabulkou, ale to je nováčkovská daň. Jak jsem klub poznal, brzy se zase proderou nahoru,“ svěřil se Neumann, který na vlastní oči viděl dva zápasy borců od řeky Moravy. „S trenérem Jaroslavem Hastíkem se neznám, ale už z naší asi hodinové debaty jsem poznal, že je do práce zapálený a má zajímavý přístup k tréninku. Předal jsem mu pár rad a během dvou měsíců přijedu znovu, abych hráčům předvedl ukázkový trénink,“ prozradil lodivod národního týmu. Hastíka pozval na včerejší trénink reprezentace v Hodoníně, odkud Češi jedou na Turnaj čtyř do Maďarska. Kromě domácího výběru je čeká ještě Chorvatsko a Slovensko.
„Jeho návštěva nás mile překvapila, pro klub je to obrovská pocta. Udělil mi několik cenných rad do tréninku a předal metodické materiály. Už se těším, až přijede na ukázkový trénink, pro všechny to bude velká škola,“ uvědomuje si Jaroslav Hastík, kouč Bazooky. „Všechny nás to může posunout o level výš,“ je přesvědčený.
Tomáš Neumann jako trenér dovedl Česko k třetímu místu na mistrovství Evropy v roce 2010 a druhému místu na Interkontinentálním poháru o čtyři roky později. Po návratu z Maďarska se jeho tým příliš neohřeje, v únoru už odlétá na Grand Prix do Brazílie.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace