Béčko na vítězné vlně

Kunovice Sport 26 / 09 / 2012

Béčko Slovácka má za sebou vítězný týden. Po výhře na Vysočině nejprve ve středeční předehrávce 15. kola porazilo i díky hattricku Lukáše Orlovou 5:3, kdy další branku přidal Franta a jedna byla vlastní. V nedělním moravském derby si poradilo s Hulínem 3:0.
1.FC Slovácko B - Hulín 3:0 (1:0)
Hráči Slovácka nabuzeni dvěma výhrami v řadě si chtěli další připsat proti Hulínu, proto nechtěli dát soupeři už od začátku žádnou šanci. Po několika střeleckých pokusech ale jako první zahrozili právě hosté. Ti v 11. minutě orazítkovali břevno domácí brány. Po tomto varování si o pět minut později vzal míč Jeleček, obešel čtyři hráče a přihrál Šturmovi. Krásná akce ale brankou neskončila. Šturma nemusel smutnit dlouho, vzápětí po přihrávce za obranu už síť za zády hostujícího gólmana rozvlnil - 1:0.
Další dvě branky domácí přidali až po změně stran. Nejprve v 55. minutě Martykán zvýšil na 2:0 a o deset minut později Trávník po přihrávce od Szmeka upravil stav utkání na konečných 3:0.
V dalším kole čeká béčko Slovácka derby na hřišti béčka Zlína. Začátek je v sobotu 29. 9. v 10.30.
Branky: 17. Šturma, 55. Martykán, 65. Trávník
Slovácko B: Heča - Mikulica, Franta, Hofmann, Jeleček, Kuzma, Kolínek, Šturma (77. Haša), Trávník, Martykán, Szmek (77. Nečas).