Béčko Slovácka jede na sto procent, vyhrálo oba zápasy

Sport 24 / 04 / 2013

Béčko Slovácka nejprve ve středeční dohrávce porazilo Zábřeh 2:0 a v sobotu se vypravilo na hřiště zachraňujícího se Hulína. Utkání sice svěřenci trenéra Palinka vyhráli, ale o zisku tří bodů rozhodli až v první minutě nastavení.
Hulín - Slovácko B 1:2 (1:0)
Slovácko posilněno dvěma výhrami v řadě nemělo mít u posledního týmu tabulky se ziskem tří bodů moc práce. Ale opak byl pravdou. Domácí se ujali vedení po půl hodině hry a hosté se ne a ne prosadit. Změna nastala až ve druhém poločase, kdy se v 57. minutě prosadil Lukáš a vyrovnal na 1:1. Hulín se mohl ujmout vedení v 80. minutě, kdy měl možnost zahrávat pokutový kop. Ten ale domácí neproměnili, a tak ke slovu přišli opět hosté. Ti ve snaze o zisk tří bodů neustále ohrožovali domácí bránu. Zisk tří bodů nakonec zajistil až Nestorovski v nastaveném čase. Ze tří jarních zápasů získalo béčko Slovácka maximální počet bodů a u všech tří vítězství do toho svými góly promluvil Nestorovski.
Branky: Lukáš, Nestorovski