Bedna plná Jarošovjáků

Bedna plná Jarošovjáků
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 24 / 08 / 2021

To se vidí málokdy! První tři místa získali tipéři z Jarošova. Nejlepší může být jeden. Proto poukaz na dárkové balení, jak jinak než jarošovského piva, čeká v redakci DOBRÉHO DNE na Milana Rozsypálka.

Výsledky třetího kola

18 M. Rozsypálek (Jar.) • 15 M. Šurmánek (Jar.), O. Hlavinka (Jar.) •14 A. Pauřík (Kněžpole) • 13 J. Schön (Mistřice) • 12 J. Šurmánek (UH), M. Kotásková (UH), Z. Rýc (Svárov) • 11 P. Lakosil (Tupesy), L. Kovařík (UO), L. Kalina (UB), P. Ševčík (UB), J. Horký (Nedakonice), L. Kalinová (UB) • 10 O. Bláha (Mistřice), Z. Bělovský (Kněžpole), R. Holásek (UH), L. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek (Kun.), V. Kadlčíková (Popovice), F. Kocáb (Nedachlebice) • 9 J. Hřib (Šumice), J. Medek (Topolná), L. Hanáček (UB), I. Kučík (Jankovice) • 8 M. Janůšek (UH), Z. Mahdalík (Korytná), L. Kocábová (Nedachlebice), V. Remeš (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice), J. Schneider (UH), V. Volčík (UH), M. Jakšík (Nedachlebice), J. Pauřík (Kun.), M. Kundera (SM) • 7 J. Stašek (Tupesy), M. Schön (Mistřice), S. Soukup (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice), J. Matulka (UH), P. Večeřa (UH), A. Kolaja (Svárov), F. Kozelek (Topolná)  • 6 DDK, J. Procházka (Tupesy), A. Bánovský (Kněžpole), A. Ševčíková (UB), E. Ebner (SM) • 5 V. Marášek (Nedachlebice), J. Čech (UH), L. Bělovský (Kněžpole), M. Bartošík (UH), M. Omelka (Jar.) • 4 M. Jančová (D. Němčí), K. Garžík (UH), J. Červenka (Tupesy), M. Křiklavová (Osvětimany), L. Fiala (UH) • 1 J. Bělovská (Kněžpole).

Celkové pořadí po třech kolech

36 M. Rozsypálek (Jar.).
32 L. Remeš (Kněžpole).
31 J. Schön (Mistřice).
30 Z. Mahdalík (Korytná).
29 I. Kučík (Jankovice), J. Horký (Nedakonice).
28 L. Kalinová (UB), M. Jakšík (Nedachlebice), V. Remeš (Kněžpole).
27 P. Ševčík (UB), J. Matulka (UH), V. Volčík (UH).
26 L. Kovařík (UO), L. Kalina (UB), M. Kotásková (UH), A. Pauřík (Kněžpole).
25 Z. Rýc (Svárov), M. Šurmánek (Jar.), M. Schön (Mistřice).
24 F. Kocáb (Nedachlebice).
23 J. Hřib (Šumice), L. Kocábová (Nedachlebice), J. Medek (Topolná), O. Bláha (Mistřice), A. Ševčíková (UB), F. Kozelek (Topolná), M. Janůšek (UH).
22 S. Soukup (Nedachlebice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazůrek (Kun.).
21 J. Stašek (Tupesy), E. Ebner (SM), P. Lakosil (Tupesy), L. Hanáček (UB).
20 R. Holásek (UH), A. Kolaja (Svárov), J. Pauřík (Kun.).
19 P. Večeřa (UH).
18 M. Jančová (D. Němčí), O. Adamík (Huštěnovice), J. Šurmánek (UH), A. Bánovský (Kněžpole), V. Marášek (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice), Z. Bělovský (Kněžpole).
16 O. Hlavinka (Jar.), J. Schneider (UH), J. Procházka (Tupesy), K. Blaha (Huštěnovice), M. Omelka (Jar.), J. Čech (UH), T. DDK (doma).
15 M. Bartošík (UH), M. Křiklavová (Jarošov).
13 J. Červenka (Tupesy).
12 V. Vlk (Jalubí).
10 L. Fiala (UH).
9 L. Bělovský (Kněžpole).
8 M. Kundera (SM), P. Havlíček (UH).
7 J. Černý (Břestek).
6 M. Kučera (UH), J. Bělovská (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov).
5 V. Tomáštík (UH).
4 M. Křiklavová (Osvětimany), M. Jančík (UH), K. Garžík (UH).
3 L. Bartoňová (Buchlovice).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace