Bělinka viděla pět branek, tři penalty a dvě červené

Slovácko Sport 02 / 04 / 2015

Kunovice - Vlčnov 3:2 (1:1)
 Dramatický souboj mužstev z čela tabulky rozhodli domácí pro sebe až v samém závěru. Na vedoucí branku domácího Černého z 10. minuty odpověděli hosté vyrovnáním po půlhodině hry, pokutový kop proměnil Němčický. Stejnou výhodu pro hosty využil v 57. min. Činčala a Vlčnovští otočili stav - 1:2. V 68. min. byl vyloučen domácím Baný a zdálo se, že hosté dotáhnou dobře rozehrané utkání ke zdárnému konci. Domácí se ale i v oslabení snažili o zdramatizování zápasu a to se jim podařilo v 82. min., kdy z penalty vyrovnal Lahodný. Tomu předcházel faul hostujícího Hlahůlka, za což uviděl červenou kartu. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu domácích, kteří zásluhou Žáka dal v 90. min. vítězný gól.
St. Město - Zlechov 2:1 (1:1)
 Ve vyrovnaném utkání padly v první půli branky z pokutových kopů; ve 13. min. proměnil O. Hastík - 1:0, za hosty srovnal v 17. min. Kowalík. Vítězný gól dal v 77. min. Martinec.
Nedakonice - Jalubí 2:0 (2:0)
 Dramatické utkání brankově otevřel v 6. min. Beránek, který ze 30 metrů překvapil hostujícího golmana. Ve 12. min. neproměnil hostující Ulman penaltu. Ve 25. min. uviděl druhou ŽK a následně červenou domácí Stupka. Hosté se zvedli a trefili tyč, domácí podržel i výborný golman Vitásek. Ve 45. min. dal druhou branku domácí Klečka - 2:0. Po přestávce se hosté snažili něco s výsledkem udělat, ale domácí pozorně bránili.
Koryčany - Buchlovice 3:2 (2:0)
 Domácí byli v úvodu zápasu lepší a po přestávce vedli už tříbrankovým rozdílem, v závěru prostřídali sestavu a dovolili hostům zkorigovat stav. Branky: Gejdoš, Lysko 2 - Belant, Valeš.
Morkovice B - Ořechov 1:4 (0:4)
 Hosté si v první půli se soupeřem pohráli a zaslouženě získali čtyřbrankový náskok. Po přestávce na umělé trávě se domácí zvedli, ale hosté žádné drama nepřipustili. Branky: Vymazal - Rezek 2, Schenel, Trlida.
Sušice - Prakšice 1:2 PK (1:1)
 V první půli měla hra vysokou úroveň, oba celky hrály otevřený fotbal, a tak nebyla nouze o dramatické momenty před oběma brankami. Domácí šli do vedení ve 27. min. Šurem a vzápětí měli domácí ještě další šance k navýšení náskoku. Skóre se měnilo ve 45. min., hostující Vlček se trefil z přímého kopu. Ve druhé půli hra upadla, v 85. min. vykouzlil penaltu pro hosty rozhodčí, ale tu brankář Lašák zneškodnil. Na penalty byli šťastnější hosté.
V. Otrokovice - Havřice 5:0 (1:0)
 Snadná záležitost pro domácí, střelecky se ale naplno začali prosazovat až po přestávce. Branky: Vymazal - Rezek 2, Schenel, Trlida.