Branky: 65. Krajčovič Z. - 85. Ostravský R.
ŽK: 70. Kliment T., 83. Král Š., 85. Staroba O. - 55. Juriga V., 60. Breznický R.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Petr Luks (laik), Josef Vaculík (laik).
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F., Velecký Z., Plessner O. (52. Staroba O.), Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V., Bradáč R. (55. Král Š.).
Trenér: Rostislav Bradáč.
St. Hrozenkov: Zábranský M. - Lebánek L., Lacina K., Keňo T. (75. Husařík R.), Juriga V., Janíček P., Husařík M., Gabrhel J. (66. Kročil J.), Breznický R., Blaho T., Antál T. (58. Ostravský R.).
Trenér: Václav Juriga.
Před slušnou návštěvou vyšel lépe úvod utkání domácím, když měl velkou příležitost Vítek, ale jeho střela skončila mimo branku. Ve 20. minutě měli domácí další šanci, ale Krajčovičova hlavička našla rukavice Zábranského. Hosté si svoji první příležitost vytvořili ve 30. minutě, když Lebánek mířil vysoko nad. O minutu později stejný hráč trefil pouze Gazdíka. Do druhého poločasu domácí vletěli jako hurikán a vytvářeli jednu nebezpečnou akci za druhou. V 65. minutě se jim to povedlo, když první branku utkání vstřelil Krajčovič. Tato branka ale nakopla spíše hráče hostí. V 85. minutě střelou z 30 metrů nachytal domácího brankáře Ostravský.
Nejlepší hráči: Zdeněk Krajčovič - Lukáš Lebánek

Strání B - H. Němčí 2:3 (0:1)
Branky: 59. Pavluš M., 63. Popelka S. - 5. Zámečník Jo., 75. Jančařík F., 88. Chmelina J.
ŽK: 43. Vintr P., 46. Motola J., 69. Šidlo V., 81. Děcký R. - 34. Bahula L., 63. Svadbík J.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Antonín Zderčík (laik), Roman Mahdalík (laik).
Strání B: Děcký R. - Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Pavluš M., Pavlína J. (46. Nuzík P.), Motola J., Houšť V. (46. Janík D.), Popelka S., Žajgla T. (85. Zámečník L.), Bušo M.
Trenér: Pavel Tinka.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (89. Tureček P.), Halík T., Cmol M., Bahula L.
Trenér: Roman Pagáč.
Hosté se už v 5. minutě ujali vedení. Josef Zámečník si naběhl na přihrávku a poslal přízemní střelu k tyči - 0:1. Od té chvíle domácí přebrali iniciativu, zatlačili hosty, ale v prvním poločase si žádnou vyloženou brankovou příležitost nevypracovali, protože hosté měli dobře zorganizovanou defenzívu. Ve druhé půli chtěli domácí brzy vyrovnat, což se jim povedlo v 59. minutě, kdu po rohu Pavluš nedal gólmanovi šanci. Aktivita domácích pokračovala a už o čtyři minuity později byli ve vedení, to Stanislav Popelka dalekonosnou střelou k tyči upravil na 2:1. Hosté se ale nevzdali, v 75. minutě Jančařík vyrovnal a obrat v 88. minutě dokonal Chmelina, který si naběhl na centr a dorážkou zajistil hostům tři body.
Nejlepší hráči: Martin Pavluš - Marek Tureček

Popovice - Boršice u Bl. 2:1 (0:0)
Branky: 60. Mimránek L., 81. Obal M. - 75. Halík M.
ŽK: 20. Prajza M., 35. Hladný T., 78., 90. Obal M. - 25., 70. Kusenda P., 58. Halík M.
ČK: 90. Obal M.
Diváci: 86.
Rozhodčí: Ondřej Piža - Roman Viktora (laik), Dušan Křivák (laik).
Popovice: Mikel J. - Tetera T. (12. Mikulčík L., 65. Michelfeit V.), Prajza M., Omelka J., Obal M., Musil O. (92. Mikulec P.), Mimránek L., Mikulčík R., Kadlčík J. (76. Halouzka J.), Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Stodolák M., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Halík M., Daněk L., Bilík V., Ježek T., Tureček M. (75. Doležal R.), Šimek R.
Trenér: Vladimír Bilík.
Utkání se v prvním poločase hrálo za nervózní atmosféry. Oba týmy se navzájem oťukávaly a zkoušely, co dovedou. První poločas nepřinesl kromě dvou šancí nic zajímavého. Skóre otevřel v 60. minutě Mimránek, kdy po přímém kopu prostřelil hostujícího gólmana  tím, že poslal míč k pravé tyči. Na hosty to zapůsobilo jako studená sprcha, zvýšili své úsilí a tato snaha byla korunována v 75. minutě, kdy se prosadil Halík M. Po nacvičeném signálu z přímého kopu hlavičkou poslal míč za záda domácího gólmana.  Domácí odpověděli během šesti minut, na konečných 2:1 upravil Halík M.
Nejlepší hráči: Lukáš Mimránek - Jan Kadlček

Pitín - Záhorovice 0:0
ŽK: 11. Michalčík R. (Záhorovice).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Pavel Berčík (laik), Jan Kubáň (laik).
Pitín: Salvet L. - Machala P. (46. Urbánek P.), Lukáš D., Krahula L. (69. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Domorát P., Čuč R., Bureš M., Hrnčář S. (77. Staněk Š.), Navrátil M. (87. Kavka P.).
Trenér: David Lukáš.
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J. (80. Pohan R.), Šabršula V. (62. Polanský I.), Surý M., Michalčík R., Kročil T., Kočí Z., Jál J. (73. Ondrušek D.), Gřunděl J., Denemark J., Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
V Pitíně se hrál atraktivní fotbal, který se musel divákům líbit, ale šancí bylo jak šafránu. Domácí si první vytvořili už v 5. minutě, ale Krahula netrefil branku. Ve 20. minutě po protiútoku centroval na území domácích Michalčík a Kročil hlavičkoval nad. Ve druhém poločase se nic nezměnilo a hrálo se mezi šestnáctkami. Největší šanci zápasu si vytvořil Bahrytsevitch, který nejprve střílel z blízka a následná dorážka skončila na tyči. Utkáni skončilo spravedlivě rozdělenými body.
Nejlepší hráči: Ladislav Salvet - Jiří Gřunděl

Komňa - Orel UB 4:2 (2:1)
Branky: 6., 12. Kala M., 64. Varaďa M., 85. vlastní - 18. Meindlschmid P., 59. Šenkeřík P.
ŽK: 55. Pospíšil L. - 26. Meindlschmid P.
Rozhodčí: Jan Mačát - Jiří Šasinka (laik), Petr Hodic (laik).
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M., Trllo Z., Pospíšil L., Machara P., Králík M., Kala M., Hanke T. (56. Matoušek M.), Dolina M., Lisoněk L. (62. Janek T.).
Trenér: Ladislav Krpálek.
Orel UB: Maršálek M. - Šenkeřík P. (69. Popelka J.), Slovák J., Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Jahoda K. (67. Keňo F.), Gureň M., Bujáček P., Žižka Z. (46. Karlík J.), Odstrčil L. (46. Josefík O.).
Trenér: Milan Jurčík.
Domácí vstoupili do utkání lépe a hned v 6. minutě gólem z dorážky se ujali vedení - 1:0, skóroval Kala. Ve 12. minutě tentýž hráč po chybě gólmana zvýšil na 2:0. O pár minut později mohl Kala dokončit hattrick, ale gólman jeho střelu z malého vápna zneškodnil. V 18. minutě se po brejkové situaci dostali do šance také hosté, když Meindlschmid snížil na 2:1. Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, kteří měli sérii rohových kopů, ale ani jeden neskončil v brance. Uherský Brod dokázal využít nekoncentrovanost domácích hráčů a v 59. minutě po krásném centru skóroval hlavou Šenkeřík - 2:2. V 64. minutě utekl hostující obraně Varaďa a akci zakončil krásnou střelou zpoza vápna - 3:2. Na konečných 4:2 upravil hostující hráč vlastní brankou.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Petr Meindlschmid

Bánov - Březová 1:1 (1:1)
Branky: 12. (p) Mahdalík J. - 41. Uher J.
ŽK: 90. Moravčík D. (Březová).
Diváci: 180.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Pavel Šupina (laik), Josef Jankůj (laik).
Bánov: Franc P. - Velecký R., Polanský L., Petrůj L. (61. Mahdalíček J.), Mahdalík J. (46. Suchánek P.), Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (81. Kokták J.), Horňák P. (66. Bulejko P.), Guryča R., Gorčík L.
Trenér: Břetislav Polanský.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T., Plášek V., Majer J., Havlík J., Čaňo P., Čaňo D., Bartoš A. (89. Moravčík D.), Moravčík K. (51. Čaňo L.).
Trenér: Ladislav Kalina.
V Bánově se od začátku zápasu hrál vyrovnaný souboj. Útoky se střídaly a jeden z nich ve 12. minutě skončil brankou, když utekl hostující obraně Lux, který vyškolil dva obránce Březové a gólman hostů jej zastavil jen za cenu faulu v pokutovém území. K penaltě se postavil Mahdalík a nekopromisní střelou stanovil výsledek na 1:0. Hosté po této brance přidali a ve 41. minutě zaslouženě vyrovnali na 1:1, skóroval Uher. Ve druhém poločase domácí zatlačili více na pilu a v poli měli převahu. Rozhodnutí mohlo přijít v 89. minutě, kdy se domácí věnovali útočení a zapomněli na hostujícího Pláška, který šel sám na gólmana, ale ten ho vychytal.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Josef Uher