Bez branek i bodů

Slovácko Sport 27 / 04 / 2010

O.N.Ves - Provodov 0:1 (0:0)
Domácí povzbuzeni nečekaným ziskem bodů v Bystřici p/H. byli v prvním poločase aktivnější a snaživější a vytvořili si dvě brankové šance Píšťkem a Máčalou. Zkušený Provodov spoléhal jen na standardní situace, ze kterých si šance nevytvořil. Domácí hned v úvodu druhého poločasu zapomněli ve 47. minutě  rychlonohého Garguláka, který se prokličkoval mezi obránci a přihrál Slončíkovi, který asi nikdy nezaváhá a proměnil jedinou šanci utkání. Hosté z minima získali maximum. Rozhodčí Ondo, 100 diváků.
O.N.Ves: Hájek-Franta, Kadaš, Kreisl M., Pokorný L., Šálek, Píštěk, Máčala, Galuška, Pokorný M.,
Holešov - Hluk 2:0 (1:0)
V utkání dobré úrovně oba celky předváděly útočný fotbal. Nejdříve měl dobrou šanci domácí T. Křenek, na druhé straně musel zachraňovat domácí Krejčí. Ve 38. min. po trestném kopu Odstrčilíka se trefil Marek a poslal domácí do vedení. O dvě minuty později musel Krejčí opět likvidovat nebezpečnou akci hostí. V 65. min. T. Křenek nadvakrát překonal brankáře Fojtíka - 2:0. Hluk: Fojtík - Miroš, Machala A., Machala J., Zalubil O., Rybnikář, Zalubil M., Hlaváček, Minařík, Radoch, Jurásek. Střídal: Hanák, Marek, Křenek T., rozhodčí Růžička, 200 diváků
Dohrávka: Vel.Karlovice - O.N.Ves 3:1 (1:0) Kučera 3 - Voráč
FC Vsetín - Spytihněv 2:3 (2:1), Slušovice - Chropyně 0:1 (0:1), Vigantice - Kateřince 0:1 (0:1), 1.Valašský FC - Luhačovice 1:2 (1:1), Morkovice - Nedašov 4:1 (1:0), Vel. Karlovice - Bystřice p/H. 1:0 (1:0)