Branky: 35. Šmíd L., 70. Ondřej V., 86. Kunovský R.
ŽK: 60. Kandrnál M., 81. Kunovský R. - 34. Poháněl J., 56. Pól R., 60. Müller T., 65. Fedor J.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Roman Horčica (laik), Pavel Hastík (laik).
Šumice: Šidlo M. - Šmíd L., Pilka I. (25. Pančocha J.), Ondřej V. (88. Valášek P.), Ondřej T. (87. Juřeník M.), Machala P. (69. Pilka S.), Mach M., Kunovský R., Kelíšek M. (87. Jančařík M.), Kandrnál M., Žampach J.
Trenér: Josef Janíček.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T. (87. Němeček L.), Šlechta Z., Pól R., Poháněl J. (46. Janováč Z.), Ovsík M., Müller T., Kaštánek J. (87. Kočvara R.), Fedor J., Bémer Z., Poháněl K.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V Šumicích na mokrém terénu se hrál útočný fotbal, ale v prvních minutách se obě mužstva nedostala do vážnější situace. Ve 35. minutě domácí kopali roh, na míč si naběhl Šmíd a otevřel skóre utkání - 1:0. Hosté mohli ve 43. minutě vyrovnat, ale svoji šanci nevyužili. Ve druhém poločase byla hra z obou stran velmi nervózní, padlo i několik žlutých karet. V 70. minutě si Ondřej zpracoval míč, vběhl do šestnáctky a přízemní střelou zvýšil na 2:0. Domácí útočili i nadále. V 86. minutě sebral míč před šestnáctkou Kunovský a nádhernou střelou do pravého růžku navýšil na konečných 3:0.
Nejlepší hráči: Václav Ondřej - Zdeněk Šlechta

Slavkov - Kudlovice 2:0 (0:0)

Branky: 50. Zimčík P., 54. Stojaspal R.
ŽK: 58. Švardala L. - 19. Dujka J., 70. Ježek P.
ČK: 88. Bořuta T. (Kudlovice).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Libor Šimek (laik), Pavel Rozumek (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R., Salát J., Polášek B., Plšek J., Peter O. (46. Šimek P.), Kovačovič M. (72. Halík M.), Halík J., Chovanec M.
Trenér: Karel Kopeček.
Kudlovice: Tomaštík M. - Straka P., Mikulica A., Kraváček L., Ježek P., Chmelař P., Forro M., Dujka J. (46. Mikulík L.), Bořuta T., Bohun P., Koutník P.
Trenér: Petr Ježek st.
První poločas se hrál pouze mezi šestnáctkami a diváci žádnou vážnější šanci neviděli. Za zmínku stojí pouze trestný kop Kraváčka z 20 metrů, se kterým si Pochylý poradil. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako pokropeni živou vodou a měli územní převahu. V 50. minutě se odražený míč po rohu dostal k Zimčíkovi a ten střelou k pravé tyči otevřel skóre. O čtyři minuty později zahráli domácí brejk, Stojaspal byl důrazný před pokutovým územím a střelou k levé tyči zvyšoval na 2:0. V 80. minutě zahrával Polášek trestý kop z 18 metrů a orazítkoval břevno. V 88. minutě neudržel Bořuta nervy na uzdě a po hrubé urážce hlavního rozhodčího si z blízka prohlédl červenou kartu.
Nejlepší hráči: Libor Švardala - Petr Chmelař

Jarošov - Nezdenice 4:0 (3:0)
Branky: 40., 42. Šipka J., 29. Stojaspal M., 80. Gajarský M.
ŽK: 39. Omelka Martin, 69. Šipka J. - 43. Voda M., 61. Uličník J., 76. Kociňák J., 78. Martinec R.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jaroslav Smetka (laik), Petr Vápeník (laik).
Jarošov: Melichárek J. - Šipka J. (84. Jančík M.), Stojaspal M. (84. Šurmánek J.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Malina L., Kováč O. (75. Kolaja L.), Kolečkář L., Jančík V. (65. Gajarský M.), Bobčík P.
Trenér: Radek Vyoral.
Nezdenice: Juriga M. - Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (77. Janík D.), Struhař P., Mikliš M. (65. Kociňák T.), Martinec R. (78. Jančařík J.), Kociňák J., Kandrnál P. (42. Ryšávka F.), Kalina P.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Domácí tým nastoupil s chutí po bodech a už ve 4. minutě měl gól na kopačce Staroba, ale výborný gólman Juriga ho vychytal. V prvních patnácti minutách ještě zneškodnil další dvě šance domácích, ale ve 29. minutě kapituloval, když Stojaspal skóroval - 1:0. Ve 40. minutě výborně přihrál Jančík Šipkovi a ten zvyšoval na 2:0. Hostující obrana se dopouštěla mnoha chyb a ve 42. minutě nevyšel hostům ofsajd systém a Šipka zvyšoval na poločasových 3:0. Po přestávce se hra hostů zlepšila, ale ke korigaci výsledku to nevedlo. Naopak v 80. minutě upravoval hlavou na konečných 4:0 Martin Gajarský.
Nejlepší hráči: Marek Omelka - Pavel Sviták

Hluk B - Os. Lhota 2:1 (1:0)

Branky: 7. Janča P., 62. Jurčík D. - 52. Štengerich J.
ŽK: 35. Janča P., 38. Tinka T., 41. Jurásek Š. (Hluk B).
Diváci: 115.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Karel Vaculík (laik), Petr Hanáček (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Tinka T., Šuránek D., Jurčík D., Jurásek Š., Janča P., Chytil R., Hrdina I., Dufka J., Bachánek O. (86. Štipčák R.).
Trenér: Tomáš Horák.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štengerich P., Štengerich D., Pešík E., Lučný O., Kusák M., Krátký E. (46. Štengerich J.), Kopeček M., Horák K., Hanák R., Fantura T. (83. Pešík D.).
Trenér: Jan Šimčík.
V Hluku hráči nastupovali na hodně podmáčený terén, který moc nenahrával technické hře. První střelu zápasu a zároveň i branku vyslal ze své kopačky Janča, míč přeletěl brankáře, otřel se o břevno a zapadl do branky. V první půlce měli 2 obrovské šance i hosté, ale ani v jednom případě nedokázali z malého vápna dorazit míč do branky. První minuty druhého poločasu patřili hostům, kteří si vytvořili dvě slibné šance, a z té druhé v 52. minutě vyrovnával Štengerich, který byl na hřišti pouze pár minut. Nerozhodný výsledek vydržel jen 10 minut. V 62. minutě rozběhlý Jurčík napřáhl z 20 metrů a výstavní střelou vymetl pravou šibenici - 2:1. Posledních 10 minut se domácí pouze bránili, ale branka již nepadla žádná.
Nejlepší hráči: Petr Janča - Martin Kusák

Drslavice - Traplice 4:0 (0:0)
Branky: 57. Vystrčil M., 68. Máčala R., 75. Šobáň J., 88. Orlovský M.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jan Javor (laik), Roman Obdržálek (laik).
Drslavice: Kočica Ja. - Vystrčil M., Vidrman T., Šobáň J., Přecechtěl P. ml. (46. Máčala R.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Kňazeje T. (67. Pijáček L.), Hroch V., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Traplice: Skopal M. - Verbík T., Trávníček Vá., Trávníček A. (55. Kubina T.), Polách O. (80. Hána S.), Kotyza R., Huťka L., Gerši M. (46. Obdržálek M.), Čevela O., Blecha L. ml. (67. Chybík L.), Bemer Z.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Do úvodu utkání lépe vstoupili hráči domácích, kdy se už v 5. minutě sám před gólmanem objevil Vidrman, ale skvěle vyběhl brankář, který tento míč chytil. V 17. minutě se sám před gólmanem ocitl Mikulinec, ale jeho střela letěla mimo tyče. Minutu před poločasem se i hosté dostali k jedné šanci, když po nahrávce Trávníčka a dalekonosné střele Čeveli se jen zatřáslo břevno. Do druhého poločasu domácí vlétli jako hurikán, čehož dokázali využít v 57. minutě, když Vidrman zahrával rohový kop a Vystrčil poslal domácí do vedení - 1:0. V 68. minutě Vidrman potáhl míč po levé straně a nikým nekrytý Máčala nedal brankáři žádnou šanci - 2:0. V 75. minutě opět Vidrman zahrával rohový kop, kde našel hlavičku Rohovského, který míč sklepl Šobáňovi - 3:0. Dvě minuty před koncem uzavřel skóre Rohovský, když po krásném naběhnutí zvýšil na konečných a zasloužených 4:0.
Nejlepší hráči: René Mikulinec - Václav Trávníček

D. Němčí B - Zlámanec 2:3 (1:1)

Branky: 4., 74. Škařupa P. -  6. Damborský M., 51. Duda R., 67. Koželuh J.
ŽK: 42. Mikulec M. - 16. Chmela J., 56. Svízela P., 60. Duda R.
Diváci: 96.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Martin Zelený, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P., Stojaspal O., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. (46. Světinský A.), Richtr D., Ondra L. (57. Podlas D.), Mikulec M., Kostelník Z. (64. Stojaspal K.), Kadlček R., Hlaváček J.
Trenér: Tomáš Stojaspal.
Zlámanec: Kročil J. - Váňa M., Šuta L., Šuta J., Svízela P., Smolka F. (46. Říha R.), Koželuh J., Jirsák P., Chmela J., Duda R., Damborský M.
Trenér: Afonso Maquete.
Už ve 4. minutě po chybné rozehrávce Zlámance vstřelil první gól domácích Škařupa. V 6. minutě po rohu hlavou vyrovnal Damborský - 1:1. Vzápětí měli hosté další gólovku, ale z malého vápna jeden z hráčů přestřelil. Domácí měli sice optikou převahu, ale vázla jim finální přihrávka, a tak si větší brankové příležitosti nedokázali vytvořit. V 51. minutě dostali domácí možnost rozehrávat přímý kop z hranice vlastního pokutového území. Rozehrávající hráč však nepochopitelně nahrál míč do vlastní šestnáctky a nabídnutou šanci Duda využil - 1:2. V 67. minutě se pěknou střelou prezentoval hostující Koželuha a upravil na 1:3. Poté začalo pršet, domácím však déšť štěstí nepřinesl, neboť dokázali překonat hostující gólmana jen v 74. minutě opět Škařupou.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Martin Damborský

Bílovice - Slovácko C 5:2 (1:0)
Branky: 28. Čechmánek O., 68. Kováč Pe., 71. Kundla T., 72. Kováč Pa., 84. Gajdošík E. - 67. vlastní, 77. Zemánek J.
ŽK: 57. Bernatík P., 59. Dostálek V., 90. Havlík R. - 65. Šišák V., 82. Huráb J.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Miroslav Raichel (laik), Čeněk Milar (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Zimčík R. (63. Kováč Pa.), Vyorálek J. (88. Urbánek P.), Kováč Pe. (79. Havlík R.), Hlaváček P., Gajdošík E., Dostálek V., Čechmánek O. (70. Kundla T.), Bernatík P., Hanák M. (73. Krejčiřík M.).
Trenér: Josef Zlámal.
Slovácko C: Vitásek R. - Žůrek A. (69. Zemánek J.), Vašek O., Šišák V., Sánchez F. (46. Bučák M.), Remeš M., Paška L. (46. Blažek T.), Huráb J., Heger D., David T., Balaštík A.
Trenér: Václav Chvojka.
Ve 28. minutě se uvolnil Bernatík, který vystřelil prudkou střelu, hostující brankář Vitásek ji vyrazil před sebe, míč s poklidem doklepl do prázdné branky domácí Čechmánek. V 67. minutě vystřelil Bučák, domácí Zlámal se snažil míč vykopnout z čáry, ale dal si vlastní gól. Domácí nelenili a o minutu později Kováč vyslal nechytatelně míč z 35 metrů do pravého horního rohu hostující branky - 2:1. Domácím vyšlo střídání skvěle, jelikož v 71. minutě Kundla prostřelil hostujícího gólmana. O minutu později se znovu radoval domácí hráč, tentokrát Kováč, který po krásném centru zakončoval do prázdné branky - 4:1. Hosté se nevzdávali a jejich snahou byla snižující branka na - 4:2, když se v 77. minutě prosadil Zemánek. Hosté převzali iniciativu, ovšem poslední gól vstřelili domácí, když domácí kapitán Gajdošík pečetil na - 5:2.
Nejlepší hráči: Petr Kováč - Martin Remeš