Bílovice ztratily dvoubrankové vedení

Slovácko Sport 16 / 10 / 2014

Okresní přebor 10. kolo

Šumice - Hluk B 5:1 (3:1)
Branky: 14. Šmíd L., 29. Ondřej V., 33. Kunovský R., 58. Ondřej T., 78. Pančocha J. - 38. Tinka Z.
ŽK: 77. Šmíd L. - 33. Chytil R., 42. Dufka J., 63. Minařík M.
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Roman Horčica (laik), Karel Vaculík (laik).
Šumice: Janíček J. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S., Pančocha J., Ondřej V. (64. Jančařík M.), Ondřej T., Machala P. (62. Valášek P.), Kunovský R., Kelíšek M. (77. Marek V.), Kandrnál M.
Trenér: Josef Janíček.
Hluk B: Křen B. - Tinka Z., Tinka T., Minařík M., Jurčík D., Janča P., Chytil R. (74. Gál T.), Hrdina I. (84. Brigula J.), Horák Z., Dufka J., Abrhám R. (79. Šuránek D.).
Trenér: Tomáš Horák.
Domácí začali lépe, v první půli zamkli hosty na jejich polovině, z čehož nejprve už ve 14. minutě těžil Libor Šmíd, který otevřel brankový účet. Ve 29. minutě se prosadil Václav Ondřej a o 4 minuty později povedenou půlhodinku korunoval Radim Kunovský, který si poradil s penaltou. I hosté vystrčili růžky a v 38. minutě Zdeněk Tinka pěknou střelou snížil. I do druhé půle nastoupili lépe domácí a v 58. minutě se výstavní střelou z dvaceti metrů prosadil Tomáš Ondřej. Poté již hosté začali hrát s otevřenou obranou, věděli, že nemají co ztratit, čehož využil v 78. minutě Josef Pančocha, který utekl obraně a dal závěrečnou branku utkání.
Nejlepší hráči: Václav Ondřej - Zdeněk Horák

Slavkov - D. Němčí B 0:1 (0:0)
Branky: 53. Světinský A.
ŽK: 30. Švardala L., 58. Polášek B., 75. Salát J. (Slavkov).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Libor Šimek (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Zimčík L., Švardala L. (55. Rožnovský T.), Šimek P. (65. Halík M.), Stojaspal R., Salát J., Polášek B., Kovačovič M., Halík J., Habarta J. (75. Bobčík D.).
Trenér: neuveden.
D. Němčí B: Bobčík M. - Světinský A., Stojaspal Mi., Richtr D., Pochylý M., Ondra L. (90. Stojaspal O.), Mikulec M., Mahdal A. (46. Stojaspal K.), Kostelník Z. (65. Podlas D.), Kadlček R., Hlaváček J. (46. Škařupa P.).
Trenér: Tomáš Stojaspal.
Hosté z Dolního Němčí přijeli hodně útočně naladěni a na hřišti to bylo znát. Od prvních minut byli aktivnějším celkem, který tvořil hru. Kolem třicáté minuty se hra vyrovnala a hrálo se bez vážnějšího ohrožení branky. Druhý poločas pokračoval v nastaveném tempu prvního poločasu až do 53. minuty, kdy se po šťastném odrazu dostal k míči Světinský, který poslal hosty do vedení. Po vstřeleném gólu hra dále plynula bez větších šancí, obě mužstva hrála především ve středu hřiště bez vyložených gólovek. V závěru nepřišel ani domácí nápor, který se dal očekávat, a proto utkání skončilo 0:1.
Nejlepší hráči: Michal Kovačovič - Martin Bobčík

Kudlovice - Slovácko C 1:4 (0:2)
Branky: 63. Suchoň P. - 28. Uhlíř D., 39. Šišák V., 48. Bučák M., 58. Zemánek J.
ŽK: 17. Hruška M., 39. Mikulík L. - 35. Huráb J., 68. Uhlíř D.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Rozumek (laik), Antonín Vašek (laik).
Kudlovice: Tomaštík M. - Turoň T., Mikulík L. (46. Suchoň P.), Koutník P., Ježek P., Chmelař P., Hruška M. (69. Mikulica A.), Forro M., Dujka J., Bořuta T., Bohun P.
Trenér: Petr Ježek st.
Slovácko C: Zatloukal M. - Vašek O. (86. Paška O.), Uhlíř D., Šišák V. (89. Mikulášek R.), Remeš M., Paška L. (9. Zemánek J.), Huráb J., David T., Bučák M. (82. Heger D.), Balaštík A., Abrhám F. (78. Žůrek A.).
Trenér: Ladislav Pochylý.
Hosté zatlačili domácí od začátku utkání na vlastní polovinu a nedali domácím šanci se za prvních 15 minut dostat za půlku. Ve 28. minutě po chybě domácí obrany vstřelil gól hostů Uhlíř. Ve 39. minutě hosté zvýšili na 0:2 Šišákem. V poslední minutě prvního poločasu šel domácí Koutník sám na brankáře hostů, ale brankář Zatloukal míč vyrazil. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale hosté ve 48. minutě Bučákem zvýšili na 0:3, opět po chybě domácí obrany. V 58. minutě Zemánek zvýšil na 0:4. Domácí měli šance na snížení výsledku, ale podařilo se jim to pouze v 63. minutě po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Suchoň. Hosté byli po všech stránkách lepší a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Michal Tomaštík - David Uhlíř

Drslavice - Bílovice 3:2 (1:2)
Branky: 69., 85. Vystrčil M., 40. Kňazeje T. - 10. Kováč Pe., 38. Urbánek P.
Diváci: 85.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Martin Sípek, Josef Šrámek (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T., Věrný R., Šobáň J., Mikulec D., Machálek J., Máčala R. (46. Pijáček L.), Kňazeje T., Hroch V., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Zimčík R., Urbánek P., Kováč Pe., Kováč Pa. (85. Řezníček R.), Hlaváček P. (56. Strapina R.), Hanák M. (70. Raichel V.), Gajdošík E., Dostálek V., Bernatík P. (80. Vyorálek J.).
Trenér: Pavol Hýža.
Domácí v 5. minutě zahodili Mikulincem tutovku, který z malého vápna netrefil prázdnou branku. Hosté od té chvíle přebrali iniciativu a pravidlo nedáš - dostaneš v 10. minutě využili Kováčem, který si před šestnáctkou zpracoval míč a přízemní střelou otevřel skóre - 0:1. Domácím se nedařilo a hosté toho využili v 38. minutě po špatné rozehrávce v obraně se dostal k míči Urbánek a zvýšil na 0:2. Domácí stihli snížit do poločasu Kňazejem - 1:2. Ve druhém poločase hra byla dlouho vyrovnaná, domácí se dostávali ke svým dobrým akcím a v 69. minutě z rohu doklepával Vystrčil - 2:2. Domácí tlačili i nadále a v 85. minutě opět Vystrčil po dlouhém centru zpracoval míč v šestnáctce a přízemní střelou k tyči stanovil konečný výsledek 3:2.
Nejlepší hráči: Tibor Kňazeje - Zbyněk Zlámal

Jarošov - Os. Lhota 1:2 (1:0)
Branky: 38. Šipka J. - 63. Lučný O., 65. (p) Pešík E.
ŽK: 63. Omelka Martin - 86. Pešík E.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jaroslav Smetka (laik), Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M., Šipka J., Staroba R., Omelka M., Omelka M., Malina L., Kováč O. (60. Kolečkář L.), Kolaja L. (46. Stojaspal M.), Jančík V. (65. Bartoň P.), Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F. (46. Kuban V.), Štergenich J., Štergenich D., Šimčík M., Pešík E., Machala J. (46. Haláč J.), Lučný O., Krátký E., Kopeček M., Hanák R.
Trenér: Jan Šimčík.
V Jarošově se hrál bojovný fotbal, hra se rychle přelévala mezi šestnáctkami, první šanci si vypracoval Machala, ale Gajarský byl na místě. Domácí o sobě dali vědět v 15. minutě, když po pěkné akci Šipky dal vyniknout Šichovi. Ve 25. minutě domácí zahráli dlouhý aut, míč se dostal za obranu, ale Šipka opět nedal. Ve 38. minutě domácí zahráli rychlý protiútok a Šipka se tentokrát trefil - 1:0. Ve druhé půli spalovali domácí jednu šanci za druhou, a to se jim vymstilo v 63. minutě, když po trestném kopu Lučný hlavou srovnal. O dvě minuty později ve vápně domácí faulovali a následnou penaltu Pešík s přehledem proměnil. Domácí se snažili o srovnání, ale žádnou šanci si již nevypracovali.
Nejlepší hráči: Jan Šipka - Erik Pešík

Košíky - Zlámanec 2:3 (1:3)
Branky: 33. Kaštánek J., 68. Bémer Z. - 2., 4. Šurmánek M., 22. Hubáček A.
ŽK: 65. Müller T., 70. Pól R. - 80. Hubáček A.
Rozhodčí: Zdenek Martinák - Štefan Krajčovič (laik), Radoslav Říha (laik).
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P. (65. Janováč Z.), Večeřa M. (89. Kočvara R.), Přílučík L., Pól R., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Müller T. (75. Silný P.), Kaštánek J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Zlámanec: Melichárek J. - Šuta J., Šurmánek M., Rosík L., Koželuh J., Jirsák P., Chmela J., Hubáček A., Frydrych T. (46. Křen M.), Duda R., Damborský M. (75. Šnajdar R.).
Trenér: Afonso Maquete.
Hosté měli raketový vstup do utkání a již ve 4. minutě to bylo 0:2, když se nejprve ve 2. a potom ve čtvrté minutě trefil Šurmánek. V 22. minutě zdánlivě ztracený centr dokázal z brankové čáry zužitkovat Hubáček na 0:3. Ve 33. minutě domácí snížili, když Kaštánek pronikl do vápna a překonal střelou k tyči Melichárka. Ve druhé půli domácí přidali, vytvořili si mírný tlak, hosté kontrovali rychlými protiútoky, ale šance na žádné straně nepřicházely. Až v 68. minutě domácí zahrávali trestňák od půlící čáry a Bémer usměrnil míč hlavou do sítě na kontaktních 2:3. Výsledek si ale již hosté pohlídali a zaslouženě si odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Zdeněk Bémer - Martin Damborský

Nezdenice - Traplice 2:3 (1:1)
Branky: 17. Martinec R., 90. Kociňák J. - 27. Růžička J., 46. Čevela O., 74. Trávníček Vá.
ŽK: 60. Uličník J., 65. Voda M. - 56. Bemer Z., 65. Trávníček Vá.
ČK: 90. Šašinka O. - 90. Gelien R.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Petr Vápeník (laik), Ladislav Blecha (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Mikliš M. (77. Jančařík J.), Martinec R. (60. Janík D.), Kociňák J., Kandrnál P., Gabrhel R. (74. Ryšávka F.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Traplice: Skopal M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vo. (88. Polách O.), Trávníček Vá., Růžička J. (77. Trávníček A.), Kolínský T. (75. Hříbek D.), Huťka L., Gelien R., Čevela O. (87. Gerši M.), Bemer Z.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Hosté si z Nezdenic odvezli první vítězství v letošním ročníku. Hned ve 2. minutě vybojoval Kolínský na polovině hřiště míč, přihrál Trávníčkovi, ale ten z velkého vápna poslal míč vedle levé tyče. V 17. minutě se domácí dočkali první branky, když Šašinka přihrál Martincovi a ten z velkého vápna rozvlnil síť - 1:0. O tři minuty později tentýž hráč vystřelil a Skopal se štěstím míč vyrazil. Ve 27. minutě hosté srovnali Růžičkou. Hned na začátku druhé půle poslal hosty do vedení čevela, když jeho dělovka prošla do brány těsně vedle levé tyčky. V 74. minutě běžel z půlky hřiště Trávníček a svůj brejk proměnil ve třetí branku Traplic. V 90. minutě domácí snížili po rohu Kociňákem. Ve stejné minutě obdrželi za hrubé nesportovní chování červené karty Šašinka za domácí a Gelien za hosty.
Nejlepší hráči: Roman Martinec - Ondřej Čevela