Bílovicím stačí k postupu jakákoliv výhra

Rozhodčí: Tomáš Tureček - Hynek Pavlíček (laik), Teodor Schottl (laik).
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A. (84. Pavlíček R.), Roubalík S., Pavlíček M., Měšťánek R., Janík Z., Janík M., Hlaváček M., Čevora B. (75. Jordán L.), Bilík M., Bernatík T.
Trenér: Milan Soustružník.
Kněžpole: Hančík F. - Štefka P., Řezníček M. (82. Kašný P.), Remeš V., Palčík R., Kozelek O. (46. Malina T.), Hruboš P., Hruboš L., Hančík D. (87. Ižo F.), Flíbor D., Brázdil O. Trenér: Martin Haša.
Utkání ve kterém hostující tým bojoval o první místo v soutěži, začali lépe domácí, kteří měli již ve 4. minutě obrovskou příležitost. Pavlíček vystřelil, brankař míč vyrazil a tentýž hráč se snažil doklepnout míč do branky, ale hostující obrana zázrakem vykopla míč z brankové čáry. Poté převzali otěže zápasu hosté, kteří v 15. minutě udeřili, kdy si Dominik Hančík zpracoval míč ve vápně, otočil se kolem obránců a nádhernou střelou otevřel skóre. V 55. minutě domácí obraně utekl Hančík a zvýšil na 0:2. V 65. minutě po rychlé akci Pavlíček vystřelil, ale hostující gólman Hančík odvrátil na břevno a roh. Zbytek utkání domácí tlačili, ale hostující obrana perfektně odolávala a domácí již nepustila do žádné vyložené šance. Utkání skončilo zaslouženě vítězstvím pro hosty.
Nejlepší hráči: Marek Pavlíček - Dominik Hančík

Uh. Ostroh A - Nedakonice B 3:0 (1:0)
Branky: 13. Kovařík M., 58. Šišpera F., 66. Pavlas Z.
ŽK: 51. Kovařík M., 80. Fojtík J. - 15. Dvouletý D.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Stanislav Morek (laik), Josef Lopata (laik).
Uh. Ostroh A: Konečný M. - Uřičák J., Šišpera F. (79. Pavlas Z.), Smějsa V., Procházka Z. (58. Kusák R.), Mrkva T., Minařík V., Kovařík M. (76. Fojtík J.), Hlůšek Š., Durna M. (53. Blažek J.), Čápek J. Trenér: Luděk Jurčeka.
Nedakonice B: Vaculík J. - Šňupík P., Rokyta M. (61. Stanko J.), Mařák O. (66. Beránek V.), Hasník V. (64. Mareček P.), Dvouletý D. (64. Křemeček R.), Dobeš V., Čagánek R., Cigoš M., Bouřa P., Andrýsek M. (25. Cigoš P.). Trenér: Jan Ondra.
Oba týmy předváděly celkem vyrovnanou hru, hosté ale dopláceli na nepromněňování šancí. Domací se ujali vedení ve 13. minutě, kdy si centr pěkně zpracoval Kovařík, který poslal míč k tyči. ve druhém poločase se domacím v 58. minutě podařilo zvýšit po úniku Šišpery F. který zvládl sólo na brankáře - 2:0. Hosté nerezignovali a vytvořili si opět několik šancí, které nepromněnili. V 66. minutě po chybě obrany zvýšili Ostrožané Pavlasem na 3:0. Skóre neodpovídá průběhu utkáni, hosté si zasloužili lepší výsledek.
Nejlepší hráči: Josef Čápek - Radek Čagánek

Topolná - Kostelany n. M. 1:4 (1:0)

Branky: 36. Huňka T. - 72., 78. Marek D., 68. Mojžíš Jo., 70. Ventrča J.
ŽK: 77. Hoferek J. - 29. Šimík D.
ČK: 76. Pavlica A. (Topolná).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Jan Houdek - Stanislav Mašlan (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Topolná: Blaho C. - Vašťák R., Válek A., Rozsypálek P. (63. Bartošek J.), Pavlica A., Mráz D., Mikulka M., Huňka T., Hoferek P. (78. Viceník R.), Hoferek J., Gabrhelík T.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Ventrča J. (67. Vávra M.), Šimík D., Plevák L., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Facalka R., Dvouletý J. (63. Dvouletý R.). Trenér: Martin Vávra.
V utkání, kdy hráči soupeřili více s vedrem než proti sobě, viděli diváci spoustu zajímavých akcí. Skóre otevřel až ve 36. minutě Huňka střelou z 36 metrů. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Gólově se prosadil v 67. minutě Mojžíš který umístil hlavou míč k pravé tyčce. V 70. minutě na něho navázal Ventrča J. který trefil krásnou šibenici - 1:2. V 72. minutě se po chybě domacího gólmana prosadil Marek - 1:3. V 77. minutě byl vyloučen Pavlica, který tvrdě fauloval hostujícího kapitána. Po červené kartě domací odpadli a hosté vstřelili svůj 4. gól, který dal Marek. Po 4. brance se utkání dohrávalo.
Nejlepší hráči: Tomáš Huňka - Lubor Plevák

Jankovice - Polešovice 3:5 (1:3)
Branky: 55., 71. Brázdil R., 12. Němec K. - 20., 31., 87. Březina P., 19. Hasoň J., 65. Pavela M.
ŽK: 78. Maňásek Z. - 90. Mangl R.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Zdeněk Grossert (laik), Jaroslav Martykán (laik).
Jankovice: Kubov A. - Zapletal M., Vlček D., Silný Z., Silný V. (71. Kučík R.), Němec K. (46. Remeš F.), Mikulica A., Maňásek Z., Mach A., Brázdil R.
Trenér: Vlastimil Pól.
Polešovice: Kubičík Z. - Stašek J. (46. Mangl R.), Pavela M., Martykán M., Kubiš M., Kordula T., Hasoň J. (80. Svoboda O.), Dvouletý L., Černoch M., Březina P., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
V 8. minutě kopali hosté trestný kop, ale domácí brankař střelu vyrazil. V 11. minutě se k nebezpečné střele dostal Zdeněk Silný, ale brankař jeho střelu zneškodnil. Ve 12. minutě se domácí dočkali první branky, kterou vstřelil Karel Němec. Hosté poté přebrali otěže zápasu a v 19. minutě vyrovnal Jiří Hasoň. Hned poté ve 20. minutě otočil skóre hostující Březina. Tentýž hráč zvýšil skóre ve 31. minutě na 1:3. Na začátku druhé půle se začali domácí tlačit do útoku. V 55. minutě se jim podařilo snížit na 2:3 zásluhou Brázdila. Hosté poté zvyšovali v 65. minutě na 2:4 zásluhou Pavely. Domácím se opět podařilo snížit v 71. minutě zásluhou Brázdila. Hostům zpečetili skóre v 87. minutě, kdy třetí branku v utkání vstřelil Pavel Březina.
Nejlepší hráči: Radim Brázdil - Zdeněk Kubičík

Částkov - Huštěnovice 2:2 (0:1)
Branky: 48. (p), 85. Belant L. - 31. Silný F., 56. Melichárek J.
ŽK: 85. Belant L. - 80. Puškáč L.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Svatoslav Kubíček (laik), Martin Vašíčka (laik).
Částkov: Maňásek V. - Vlčnovský J. (46. Chmela T.), Veselý J., Trunkat D., Řezníček J., Poul D., Pospíšil P., Chmela J., Flekač J., Belant L., Bača P. Trenér: Jiří Veselý.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka A., Silný J., Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Melichárek J., Malenovský P., Kanyza P., Hruboš Z., Adamík O. Trenér: Karel Světnička.
Utkání v Částkově začalo za úmorného vedra a podle toho vypadala i hra obou mužstev. Hrálo se velmi poklidně a místy to vypadalo, že hrají přátelské utkání staří páni. Nicméně ve 31. minutě utekl po levé straně Silný, který přesnou ranou k tyči poslal hosty do vedení. Hned po změně stran zahráli huštěnovičtí rukou v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Belant - 1:1. V 56. minutě po krásné útočné akci z pravé strany poslal do vedení Huštěnovice Melichárek. Tečku za zápasem udělali domácí, a to v 85. minutě, když Belant napálil míč z velkého vápna a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Nejlepší hráči: Lukáš Belant - Lubomír Puškáč

Bílovice - Mistřice 4:0 (3:0)

Branky: 8., 46. Kováč P., 25. Čechmánek O., 33. Vyorálek J.
ŽK: 74. Strapina R. - 3. Sedláček P., 40. Bilavčík J.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Martin Slavík (laik), Petr Valeš (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlatý I., Zlámal Z., Vyorálek J., Sedlář J., Kováč P. (65. Strapina R.), Hlaváček P. (87. Přikryl M.), Gajdošík E., Dostálek V., Čechmánek O. (71. Hanák M.), Bernatík P. (69. Řešetka T.).
Trenér: Pavol Hýža.
Mistřice: Vyorálek J. - Vašek P., Sedláček P., Huňka M., Horňák M., Engler I., Červinka M., Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Domácí bojující o postup do okresního přeboru potřebovali zvítězit. Hosté jim to usnadnili tím, že nastoupili pouze v devíti hráčích. Už ve 4. minutě Kováč vstřelil první branku, ve 25. minutě po kopu z rohu dorazil míč Čechmánek - 2:0. V 35. minutě Vyorálek zvýšil na 3:0. Celý poločas se hrál prakticky na polovině hostů. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, hrálo se většinou před pokutovým územím hostí, a ve 45. minutě zvýšil opět Kováč po centru Zlatého. Domácí měli ještě několik vyložených šancí, ale brankař Vyorálek byl proti tomu, nebo hráči minuli branku.
Nejlepší hráči: Jan Sedlář - Jakub Bilavčík