Branky: 2., 80. Martinec R., 58. Struhař P. - 54. Poháněl K., 70. Bémer Z.
ŽK: 47. Šašinka O., 80. Voda M., 81. Martinec R. - 45. Poháněl J.
Rozhodčí: Jan Houdek - Kateřina Součková, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Voda M., Uličník J., Šašinka O., Struhař P., Mikliš M. (78. Krčma L.), Martinec R., Kociňák T., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (70. Pól R.), Poháněl J., Ovsík M. (80. Silný P.), Müller T. (63. Večeřa M.), Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Utkání začalo zhurta, už ve 2. minutě se domácí ujali vedení Martincem, který po závaru dopravil míč do sítě. Díky podmáčenému terénu utkání nepřineslo pohledné akce, nicméně hostující Müller se prezentoval dalekonosnou střelou, kterou gólman jen stěží vyrazil na roh. Po změně stran v 54. minutě se hosté díky Kamilu Pohánělovi dočkali vyrovnání. Poté se domácí vrhli do útoku a v 58. minutě využili rohový kop, když se hlavou nemýlil Struhař - 2:1. V 70. minutě bylo opět srovnáno, když se i hostům se podařilo využít roh, hlavou skóroval Bémer. V 80. minutě šli domácí opět do vedení zásluhou Martince, který se krásně uvolnil, využil brejk a zakončil k tyči - 3:2. Hosté se opět vyrhli do útoku, nicméně potřetí se jim už vyrovnat nepodařilo.
Nejlepší hráči: Roman Martinec - Zdeněk Šlechta

Os. Lhota - Bílovice 1:5 (0:4)
Branky: 86. (p) Pešík E. - 2., 17., 82. Kováč Pe., 6., 40. Kováč Pa.
ŽK: 60. Pešík E., 70. Pešík D., 86. Štergenich P. - 60. Bernatík P.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Martin Sípek, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. (46. Haláč J.) - Štergenich P., Šimčík M., Pešík E., Pešík D., Machala M., Lučný O., Kusák M., Krátký E., Kopeček M., Fantura T.
Trenér: Jan Šimčík.
Bílovice: Hlaváček L. - Zlámal Z., Zimčík R., Vyorálek J., Kováč Pe., Kováč Pav., Hlaváček P., Hanák M. (46. Řezníček R.), Gajdošík E., Dostálek V., Bernatík P.
Trenér: Pavol Hýža.
Hned ve druhé minutě se hosté dostali do vedení, když Petr Kováč se sám před prázdnou brankou nemýlil - 0:1. V 6. minutě to už bylo o dva góly, skóre navýšil tvrdou střelou Pavel Kováč - 0:2. V 17. minutě hosté vstřelili další branku, když se trefil z velkého vápna Petr Kováč - 0:3. Těsně před koncem prvního poločasu hosté přidali ještě jednu branku, když šel sám od půlky hřiště Pavel Kováč a chladnokrevně zakončil - 0:4. V 82. minutě přidali hosté ještě pátou branku, když Petr Kováč vykličkoval obranu a poslal míč za záda bezmocného brankáře - 0:5. Před koncem utkání se o čestný úspěch postaral domácí Erik Pešík z nařízeného pokutového kopu - 1:5.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Petr Kováč

Slovácko C - Slavkov 4:0 (1:0)
Branky: 42. Remeš M., 55. Vašek O., 60. David T., 72. Sánchez F.
ŽK: 33. Abrhám F. - 71. Stojaspal R.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Zdeněk Martinák, Antonín Vašek (laik).
Slovácko C: Červinka M. - Žůrek A. (75. Heger D.), Vašek O., Uhlíř D., Šišák V., Remeš M., Huráb J. (82. Zemánek J.), David T., Bučák M. (69. Sánchez F.), Balaštík A., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Zimčík L., Švardala L., Šimek P. (53. Peter O.), Stojaspal R., Salát J., Polášek B., Plšek J., Halík M. (64. Pištěk M.), Halík J.
Trenér: neuveden.
První poločas byl velmi vyrovnaný. Domácí docílili velmi šťastné branky, když Remeš střílel z 20 metrů a brankáři hostů změnila směr míče kaluž před bránou. Druhý poločas začal velkým náporem domácích, kteří ve 49. a 50. minutě spálili velmi slibné situace. Na 2:0 zvýšil Vašek po kombinační akci. Domácí pokračovali nadále v náporu a v 60. minutě zvýšili na 3:0 po zpětné přihrávce před branku, střelcem byl David. V 72. minutě docílili domácí čtvrté branky po chybě brankáře hostů. Hosté hráli sympatický fotbal, a tak velkou porážku si nezasloužili.
Nejlepší hráči: Tomáš David - Petr Zimčík

Traplice - Šumice 2:4 (1:2)
Branky: 21., 60. Trávníček Vá. - 43., 45. Kelíšek M., 64. Machala P., 82. Žampach J.
ŽK: 53. Čevela O. - 48. Kunovský R., 88. Ondřej V.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jakub Pindeš, Martin Zelený.
Traplice: Skopal M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vo., Trávníček Vá., Růžička J. (46. Pekárek R.), Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Čevela O. (89. Bičan M.), Blecha L. ml. (66. Hána S.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka I., Pančocha J., Ondřej V. (89. Janíček J.), Ondřej T., Machala P., Mach M., Kunovský R. (55. Pilka S.), Kelíšek M.
Trenér: Josef Janíček.
Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu, což dělalo oběma mužstvům v kombinaci problémy. Hosté se dostali do šance v 17. minutě, ale nastřelili pouze břevno. O čtyři minuty později domácí zahráli rychlý protiútok a Trávníček skóroval do prázdné branky - 1:0. Ve 43. minutě po centru do malého vápna Kelíšek vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později se po skrumáži v pokutovém územím opět prosadil Kelíšek a upravil skóre na 1:2. V 60. minutě vybojoval Trávníček míč na polovině hřiště, obešel všechny hráče hostů a srovnal na 2:2. O čtyři minuty později vyslal dalekonosnou střelu Machala na domácího gólmana a míč skončil v brance - 2:3. V 82. minutě hosté zahrávali trestný kop z poloviny hřiště a Žampach upravil na konečných 2:4.
Nejlepší hráči: Václav Trávníček - Libor Šmíd