Bílovické v derby zničil Šipka

Slovácko Sport 01 / 10 / 2015

Okresní přebor

Drslavice - Zlámanec 5:1 (4:0)
Branky: 15., 54. Vystrčil M., 23., 38. Orlovský M., 32. Vidrman T. - 82. Blaško R.
ŽK: 31. Máčala R. - 27. Sadil L. Diváci: 80.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Libor Ficenc (laik), Radoslav Říha (laik).
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Pijáček L. (66. Machálek J.), Orlovský M. (44. Přecechtěl P. ml.), Machálek I., Máčala R. (70. Švajda D.), Kňazeje T., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Zlámanec: Kročil J. - Válek L., Sadil L., Mimránek M., Machala O., Kutra R. (51. Bieschel J.), Koželuh J., Chmela J., Hubáček A., Duda R. (46. Křen M.), Blaško R.
Trenér: Afonso Maquete.
V Drslavicích se hrál od začátku zcela jednoznačný zápas. Už v samotném začátku měli domácí dvě tutovky, ale gólu v 15. a 23. minutě jim pomohly hrubé chyby hostujících obránců. Nejprve se trefil Vyskočil a poté měl snadnou práci i Orlovský. Domácí i nadále dominovali na hřišti a vyústěním byly další dvě branky. Ve 32. minutě se trefil Vidrman a ve 38. minutě na 4:0 upravil Orlovský. Druhý poločas se dohrával víceméně z povinnosti navíc v 54. minutě přidal další branku Vidrman. Hosté skórovali až z první střely na branku v 82. minutě.  Domácí trefili asi šestkrát brankovou konstrukci a i další šance zůstaly nevyužity.
Nejlepší hráči: Tomáš Vidrman - Ondřej Machala

Slavkov - Havřice 0:0

ŽK: 44. Sedlář A. - 53. Uherek M., 82. Franc Z.
Rozhodčí: Roman Bednář - Volodymyr Korolovych, Pavel Řihák.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala Z. (68. Švardala L.), Šimek P., Stojaspal R., Sedlář A., Rožnovský T., Peter O., Mančík M., Jankůj M., Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Havřice: Rachůnek T. I. - Uherek M., Slavětínský R., Rachůnek T., Pokorný D. (65. Bania M.), Masařík P., Josefík S. (78. Moštěk M.), Franc Z., Doležálek D., Crla T. (57. Maršálek M.), Buráň R.
Trenér: Václav Zámečník.
Ve Slavkově se hrál spíše průměrný fotbal s hodně nepřesnostmi na obou stranách, takže gólových situací se diváci moc nedočkali. V prvním poločase ve 34. minutě rozhodčí nařídil pokutový kop, ale Sedlář neproměnil. Logicky se tedy šlo do kabin za bezbrankového stavu. Druhý poločas též nevybočil z průměru. V závěru mohli jít hosté do vedení, kdy v 70. minutě technickou střelou se Franc snažil přehodit Pochylého, ale ten vytáhl míč nad břevno. Tentýž hráč se v 82. minutě ocitl zcela sám před Pochylým, ale míč skončil v gólmanově náruči. V 87. minutě domácí kapitán Petr Zimčík hlavičkou nastřelil pouze levou tyč. Utkání tedy dospělo ke spravedlivé dělbě bodů.
Nejlepší hráči: Pavel Pochylý - Tomáš Rachůnek ml.

Šumice - D. Němčí B 9:3 (4:1)
Branky: 1., 41., 77. Žampach J., 36., 58. Šmíd L., 51., 70. Kelíšek M., 40. Kunovský R., 74. Jahoda D. - 23. Stojaspal T., 54. Světinský A., 77. Krchnáček R. Diváci: 150.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Roman Horčica (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S., Pilka I., Pančocha J. (63. Marek V.), Ondřej T. (75. Zálešák F.), Kunovský R., Kelíšek M., Juřeník M., Jahoda D.
Trenér: Martin Zicha.
D. Němčí B: Valko D. - Škařupa P. (61. Světinský L.), Světinský A., Stojaspal T. (87. Bršlica Z.), Salát J., Pochylý M., Mikulec M., Mahdal A. (46. Krchnáček R.), Krchňáček M., Kadlček R., Ježek Vít.
Trenér: Marek Pochylý.
Již v 1. minutě se prosadil Žampach a otevřel tak skóre. V 10. minutě mohli hosté srovnat po trestném kopu, ale nastřelili pouze tyč. Ve 23. minutě se odražený míč dostal ke Stojaspalovi a bylo srovnáno. Ve 36. minutě domácí zahráli rychlý protiútok a Šmíd zvýšil na 2:1. Ve 40. minutě se po centru prosadil hlavou domácí Kunovský 3:1. O několik chvil později domácí zahráli rychlý protiútok a Žampach zvýšil na 4:1. Ve druhém poločase bylo vidět pouze domácí mužstvo, které postupem času pouze navyšovalo své skóre. V 51. minutě opět domácí zahrozili rychlým protiútokem a Kelíšek zvyšoval na 5:1. Hosté kontrovali o tři minuty později, kdy se trefil Světinský. Zápas tak skončil 9:3.
Nejlepší hráči: Jan Žampach - Robin Kadlček

Uh. Ostroh - Nezdenice 6:0 (5:0)
Branky: 11., 19., 57. Horák M., 5., 34., 36. Pavlas Z.
ŽK: 43. Kalina P. (Nezdenice). Diváci: 110.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Miloslav Nižinský (laik), Petr Vápeník (laik).
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z. (73. Bouřa A.), Pavlas Z., Mrkva T., Lopata M. (75. Jáně F.), Kusák R., Kovařík M., Konečný M. (46. Blažek P.), Horák Michal, Durna M., Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Nezdenice: Zábranský M. - Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Skočovský D., Kukuča L. (46. Adámek R.), Kopták J., Kociňák J., Kalina P., Jurásek L., Gabrhel R.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Domácí mužstvo se již v 5. minutě ujalo vedení 1:0, kdy branku vstřelil Pavlas. V 11. minutě po centru domácího Procházky dal na 2:0 Horák. V 19. minutě utekl hostující obraně domácí Horák a zvýšil již na 3:0. Ve 34. minutě po chybě obrany hostí zvýšil Pavlas na 4:0. O dvě minuty později domácí upravili poločasové skóre na 5:0, střelcem branky byl Pavlas, který dal hattrick. Ve druhé půli již domácí mužstvo nebylo tak střelecky úspěšné, pouze v 57. minutě dal také svůj hattrick Horák a upravil na konečných 6:0. Domácí byli po všech stránkách lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Michal Horák - Jaroslav Kociňák

Hluk B - Bánov 2:4 (0:3)
Branky: 56. Hrdina I., 89. Chytil R. - 10., 16. Vaňhara J., 31. Mahdalíček P. (p), 47. Guryča R.
ŽK: 37. Dekrét D., 44. Tinka T., 86. Dufka J., 87. Chytil R. - 26. Suchánek P. Diváci: 40.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Karel Vaculík (laik), Břetislav Polanský (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka T., Štipčák R., Kostelanský J., Janča P., Chytil R., Hrdina I., Dufka J., Dekrét D. (82. Vagai T.), Abrhám R., Klabačka J. (72. Hubený M.).
Trenér: Tomáš Horák.
Bánov: Skalník D. - Vaňhara J. (49. Čaňo L.), Suchánek P., Polanský L. (73. Polanský T.), Martinka P., Mahdalíček P., Mahdal D. (57. Velecký R.), Lux R. (76. Bobek P.), Križko P., Horňák P. (82. Černý O.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Již v 10. minutě hostující Vaňhara otevřel skóre. O šest minut později se tentýž hráč prosadil po krásné akci, 0:2. Od té doby byli na hřišti jen hosté. V 31. minutě zahrávali pokutový kop ke kterému se postavil Mahdalíček a bez problému proměnil, 0:3. Ve 42. minutě domácí Chytil vystřelil přímo na bránu, ale hostující brankář jej vychytal. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, a to když už ve 47. minutě zahrávali roh a Guryča poslal míč přímo do branky, 0:4. To domácí nabudilo a v 56. minutě po krásné akci snížil Hrdina na 1:4. Poslední šanci využili domácí, když v 89. minutě zahrávali pokutový kop, ke kterému se postavil Chytil a bez problému ho proměnil, 2:4.
Nejlepší hráči: Robin Chytil - Jan Vaňhara

Bílovice - Jarošov 1:4 (1:2)
Branky: 43. Dujka J. - 8., 42., 51., 53. Šipka J. ŽK: 19. Gajdošík E., 22. Pravdík M., 35. Dujka J., 80. Hubáček L., 86. Matějík J. - 5. Jančík M., 37. Omelka Martin, 38. Omelka Marek. Diváci: 236.
Rozhodčí: Martin Fišera - Adam Snopek (laik), Petr Valeš (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlatý I., Zlámal Z., Strapina R. (88. Křivánek D.), Semela E., Raichel V., Otáhal L. (72. Dostálek A.), Gajdošík E., Dujka J. (78. Dujka F.), Pravdík M. (46. Matějík J.), Vycudilík D. (60. Hubáček L.).
Trenér: Neuveden.
Jarošov: Kaňovský P. - Šipka J., Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D., Krejčiřík Z. (72. Svoboda T.), Kováč Pa. (55. Stojaspal M.), Kamočai L. (32. Jančík V., 70. Pitr L.), Jančík M., Bobčík P.
Trenér: Radek Vyoral.
Do derby lépe naskočili hosté, když už v 8. minutě po nešťastné teči skončil míč za zády domácího gólmana, 0:1. V 19. minutě fauloval v pokutovém území domácí Gajdošík, ale Staroba nabídnutou penaltu neproměnil. Hosté zvýšili na 0:2 ve 42. minutě, když obraně utekl Šipka. Ve 43. minutě se dočkali i domácí, když po centru využil svoji šanci Dujka, 1:2. Po změně stran byli první desetiminutovku lepší domácí, ale nakonec gól padl do jejich branky po postupném útoku na jehož konci byl opět Šipka, 1:3. Rozložená domácí obrana nestačila ani na brejk v 53. minutě, kdy se čtvrtým gólem prosadil nejlepší hráč hostů Šipka, 1:4.
Nejlepší hráči: Jan Dujka - Jan Šipka