Blahuš uspěl v osmém kole

Blahuš uspěl v osmém kole
Uherské Hradiště Sport 23 / 05 / 2013

Osmé pokračování Senzasport Slovácké sedmy přineslo jednoho výherce, a to Iva Blahuše ze Sadů. Ten zvítězil se třinácti body. V celkovém průběžném pořadí se na špici usadila hned šestice tipujících.
13 I. Blahuš (Sady).
12 J. Mazůrek ml. (Kun.).
11 J. Šašinka (Záhorovice), M. Kadlčík (Topolná), L. Vacula (UB).
10 Z. Mahdalík (Korytná), P. Ševčík (UB), A. Trávníčková (Traplice), V. Volčík (UH), J. Sucháň (Huštěnovice), Ľ. Pongo (UH), F. Kozelek (Topolná), L. Jelínek (UH).
9 V. Měrková (Mistřice), M. Brožová (Jar.), P. Vacula (UB), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Vlachynský (Sady), K. Slováček (UH), M. Dufka (H.Němčí), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Salvet (Bojkovice), M. Kovařík (Sady), Z. Borýsek (UH), F. Šupka (Kun.).
8 T. Mikulka (Topolná), K. Blaha (Huštěnovice), T. Doležal (UH), M. Macela (Mařatice), M. Abrhámová (Mařatice), J. Omelka (Bánov), O. Blaha (Mistřice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice), F. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), F. Botek (Kudlovice), M. Měrka (Mistřice), P. Zelinka (D. Němčí), M. Anger (Jar.), Z. Rýc (Svárov), M. Omelka (Bánov), J. Kazík (Mařatice), R. Pospíšil (Bílovice), A. Pauřík (Kněžpole), P. Vanda (SM), J. Mikulka (Topolná), D. Hykl (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), A. Zpěvák (Sady), J. Hřib (Šumice), P. Krsička (Sušice), S. Gajdošík (UH), J. Svobodová (Jar.), M. Janůšek (UH), J. Neděla (Popovice), P. Bělešová (Březolupy), R. Dvouletá (Nedakonice), J. Zemek (UB), Z. Brož (Jar.), M. Vavřiník (Sady), J. Javor (Vlčnov), V. Horká (Buchlovice), R. Dvouletý (Nedakonice), L. Němeček (Košíky), J. Bělovská (Kněžpole), P. Žák (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), V. Melichárek (Jar.), A. Andrlíková (Záhorovice), L. Salvet (Bojkovice).
7 M. Weintrittová (Míkovice), T. Krystýn (UH), R. Kouřil (UH), M. Jahodová (Nivnice), V. Remeš (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), P. Jančová (D. Němčí), J. Matulka (UH), L. Šuranská (Nedachlebice), Z. Kovařík (Sady), M. Dvořáčková (Třebíč), M. Jančová (D. Němčí).
6 M. Schön (Mistřice), P. Gabriel (UH), K. Kopeček (UB), F. Křůmal (Březolupy), V. Jančík (Jar.), I. Štefko (UB), M. Štěpaník (Babice), A. Pospíšil (Bílovice), M. Řihák (UB), O. Adamík (Huštěnovice), R. Kolařík (Sady), F. Gajdošík (Tupesy), J. Schön (Mistřice), V. Šimík (Nedakonice), M. Zapletal (Kudlovice), I. Šumíček (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), R. Svoboda (Sady), J. Mazurková (UH), M. Rozsypálek (Jar.), J. Srnec (UB), A. Kolaja (Svárov), T. Andrlík (Záhorovice), P. Večeřa (UH), J. Pauřík (Kun.), L. Vaculová (UB), P. Žák ml. (UH), M. Krsičková (Sušice), M. Čech (Kudlovice), O. Hlavinka (Jar.), M. Hruboš (Kněžpole), L. Zichová (Traplice), J. Kovaříková (Sady), K. Šturma (Jar.), M. Hlavinková (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Medek (Topolná), P. Hlavinka (Jar.), J. Janíček (Bojkovice).
5 M. Pipalová (Sady), R. Měrka (Mařatice), V. Pipal (Sady), A. Kolaja ml. (Svárov), L. Švec (Kudlovice), M. Vaškových (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), A. Blažek (Kun.), E. Ebner (SM), J. Hrubošová (Kněžpole), R. Holásek (UH), L. Kovařík (UO), V. Kieryk (Mařatice), M. Juračka (Sady), Z. Brázdil (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).

Průběžné pořadí
48 Z. Brož (Jar.), V. Volčík (UH), M. Kovařík (Sady), V. Měrková (Mistřice), K. Šturma (Jar.), I. Blahuš (Sady).
47 M. Kadlčík (Topolná), J. Schön (Mistřice), M. Omelka (Bánov).
45 P. Salvet (Bojkovice), P. Zelinka (D. Němčí), F. Rýc (Svárov), J. Javor (Vlčnov).
44 M. Bělovský (Kněžpole), J. Šašinka (Záhorovice), J. Omelka (Bánov).
43 M. Dufka (H.Němčí).
42 I. Šumíček (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), K. Blaha (Huštěnovice), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Zpěvák (Sady), V. Horká (Buchlovice), M. Měrka (Mistřice), Z. Rýc (Svárov), L. Blažek (Sady).
41 J. Zemek (UB), J. Bělovská (Kněžpole), L. Kalina (UB), J. Horký (Nedakonice), M. Rozsypálek (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná), L. Jelínek (UH), M. Pipalová (Sady), M. Janůšek (UH), Z. Kovařík (Sady).
40 M. Schön (Mistřice), J. Neděla (Popovice), A. Pospíšil (Bílovice), F. Gajdošík (Tupesy), V. Jančík (Jar.), M. Vavřiník (Sady).
39 T. Mikulka (Topolná), J. Sucháň (Huštěnovice), P. Svoboda (Mor. Písek), R. Pospíšil (Bílovice), L. Vacula (UB), P. Ševčík (UB).
38 Z. Borýsek (UH), P. Krsička (Sušice), T. Doležal (UH), J. Mikulka (Topolná), J. Hřib (Šumice).
37 P. Vanda (SM), Z. Křiklava (Osvětimany), F. Kozelek (Topolná), A. Andrlíková (Záhorovice), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Mazůrek ml. (Kun.), R. Kolařík (Sady), O. Adamík (Huštěnovice).
36 V. Pipal (Sady), M. Abrhámová (Mařatice), R. Svoboda (Sady).
35 Ľ. Pongo (UH), J. Medek (Topolná), T. Krystýn (UH), D. Hykl (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), A. Blažek (Kun.), K. Kopeček (UB).
34 M. Krsičková (Sušice), F. Botek (Kudlovice), I. Kučík (Jankovice), L. Zichová (Traplice), R. Dvouletá (Nedakonice), P. Večeřa (UH), K. Slováček (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Janíček (Bojkovice).
33 I. Štefko (UB), J. Svobodová (Jar.), F. Šupka (Kun.), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Vacula (UB), A. Pauřík (Kněžpole), L. Kovařík (UO).
32 J. Pauřík (Kun.), R. Dvouletý (Nedakonice), V. Melichárek (Jar.), M. Hruboš (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole).
31 R. Měrka (Mařatice), J. Mazurková (UH), E. Ebner (SM), P. Bělešová (Březolupy), S. Gajdošík (UH).
30 M. Jančová (D. Němčí), T. Andrlík (Záhorovice), P. Žák ml. (UH), T. Kaňovský (Bílovice), M. Zapletal (Kudlovice), L. Vaculová (UB).
29 L. Němeček (Košíky), M. Řihák (UB), M. Kučera (UH), A. Bánovský (Kněžpole), M. Vlachynský (Sady).
28 J. Srnec (UB), P. Gabriel (UH), M. Čech (Kudlovice), I. Mařák (UH), M. Weintrittová (Míkovice).
27 V. Kieryk (Mařatice), A. Kolaja (Svárov), L. Salvet (Bojkovice), J. Kovaříková (Sady).
26 M. Kundera (SM), Z. Brázdil (UH), M. Katrňák (Kudlovice), P. Žák (UH), O. Hlavinka (Jar.), M. Juračka (Sady), J. Matulka (UH).
25 R. Holásek (UH), R. Kouřil (UH), M. Vaškových (UH), M. Jahodová (Nivnice), V. Šimík (Nedakonice), M. Brožová (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), V. Gajdošíková (Tupesy), O. Blaha (Mistřice).
24 J. Mazůrek st. (Kun.), M. Hlavinková (Jar.).
23 P. Jančová (D. Němčí).
22 P. Vacula (UB), F. Křůmal (Březolupy), J. Koželuha (Zlechov).
20 M. Dvořáčková (Třebíč), L. Švec (Kudlovice), M. Doležalová (UH), L. Mařica (Sady).
19 M. Macela (Mařatice).
18 A. Krpal (Stříbrnice).
17 D. Kurýr (UH), Z. Mikulčíková (Popovice).
15 V. Berecka (Březolupy), Z. Michalcio (UH), P. Hlavinka (Jar.).
14 V. Rosík (Kudlovice), D. Slováček (Brno).
13 M. Štěpaník (Babice).
12 J. Ludvíček (Boršice).
11 J. Bureš (Sady), M. Anger (Jar.), P. Sedlář (Sady), M. Kostková (UB).
9 P. Sova (Sady), A. Koudela (Bojkovice).
8 R. Šebestů (Sady), M. Čechová (Topolná), J. Kazík (Mařatice).
7 F. Sánchez (Sady), L. Šuranská (Nedachlebice), P. Habarta (Sady).
6 J. Hanáček (Sady), B. Kašná (Kun.), J. Sklenář (UH).
5 R. Kolařík ml. (Sady), B. Kraváček (Kudlovice), L. Mikulík (Kudlovice).
4 P. Hubík (Sady), J. Šurmánek (Jar.), R. Vaškových (Ořechov), J. Doležal (UH), A. Pipal (Míkovice), Š. Kret (D. Němčí).
3 M. Hyklová (Jar.).
2 A. Čech (Topolná).
1 L. Mikulka (Spytihněv).

VÝSLEDKY 8. KOLA
1. 3:1   2. 2:3   3. 4:1   4. 0:2   5. 2:2   6. 7:0   7. 2:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace