Bod bral jen Hluk

Slovácko Sport 07 / 09 / 2010

Hluk - Luhačovice 0:0
Největší šanci měl ve 28. min. Martin Zalubil, který tvrdě vystřelil z hranice šestnáctky, gólman hostí byl však připraven. Luhačovičtí se nejprve zastřelovali dalekonosnými pokusy z dálky, v závěru půle ale mířil přesněji Lukáš, gólman Fojtík nebezpečí odvrátil. Po přestávce hosté přidali v aktivitě, vstřelili i branku, která však nebyla uznána. Rozhodčí Houdek, 200 diváků
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J., Botek, Hanák, Zalubil Martin, Machala O., Bochánek, Janča, , Radoch,  Šimčík,. Střídali: Říha, Horák Z., Soviš D.
Chropyně - O.N.Ves 2:0 (1:0)
 Chropyňští si vytvořili dvě gólové šance Pagáčem a Ligačem, ale tentokrát na hostujícího gólmana Hájka nevyzráli. Svůj tlak korunovali až v závěru poločasu, kdy ve 38. min. Kolaříka skóroval střelou k tyči. Ve 49. min. Přidal překonal Hájka podruhé. V 59. min. měl tutovku na kopačce Panáček, ale jeho úmysl brankář hostí vystihl. Hosté v závěru utkání tlačili se snahou o zkorigování výsledku, ale překonat domácího brankáře Večeřu se jim nepodařilo. Rozhodčí Poláček, 200 diváků
O.N. Ves: Hájek - Chrástek, Máčala, Straka, Jurásek D.- Vařecha, Jurčík, Šálek, Pokorný - Jurásek J., Pištěk. Střídali: Pavlas, Galuška, Bouchal
Vigantice - Dol. Němčí 3:1 (1:0)
Domácí začali zápas aktivně a již ve 2. minutě měl šanci Chumchal po akci Náměstka. Po 25 minutách se hra vyrovnala a hosté se dostali do dvou dobrých příležitostí. Blabla ale výborně zasáhl. Těsně před přestávkou šli domácí do vedení brankou Chumchala. Druhý poločas měl jednostranný průběh a po hodině Vigantičtí zvýšili na 2:0, z penalty mířil přesně Radim Vokáč. Třetí branka padla po krásné akci Bolka s Náměstkem, do černého se trefil Chumchal. Hostům se podařilo korigovat v závěru krásnou dělovkou M.Zimčíka.
Dol. Němčí: Bobčík - Šmehlík, Skopal, R. Zimčík, Pittner - M. Zimčík, Chladil , Poruban, K. Stojaspal - Krchňáček, Bída.
Holešov - FC Vsetín 2:2 (1:0), 1.Valašský FC - Slušovice 2:2 (0:0), Vel. Karlovice - Provodov 1:1 (0:1), Morkovice - Kateřince 6:3 (3:1), Val. Klobouky - Spytihněv 2:1 (1:0).
14. kolo: Provodov - Spytihněv 3:1 (1:1), Morkovice - Chropyně 5:1 (3:1), 1.Valašský FC - Dol. Němčí 4:2 (2:1) M. Zimčík, Skopal