Bod je málo vždycky

Bod je málo vždycky
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 27 / 05 / 2015

I přes zdravotní potíže odvádí Martin Kuncl stále stoprocentní výkony a stejně tak tomu bylo i v sobotním deštivém podvečeru.
Bod je vždycky málo. Hráli jsme doma a s tím, jak se nám na jaře doma moc nedařilo, tak jsme chtěli o to víc vyhrát. První poločas jsme měli dobrý. Ve druhém jsme přestali držet míč a hrát svoji hru. Boleslav hrozila po standardních situacích, o kterých jsme věděli, že jsou v nich silní. Z jednoho útoku pak dali branku.
Na hřišti bylo i hodně nervozity. Pošťuchování Rady i Šumulikovského s Magerou...
To je fotbal. Každý si možná řekne, že jde o poslední kola, ale to k fotbalu patří. Po zápase si podáme ruce a všechno je v pořádku. Já to mám takto rád. Člověk se dostane do zápasu. Jen si musí dávat pozor, aby nedostal kartu.
Krotil vás trenér v kabině?
Říkali jsme si, abychom se nenechali vyprovokovat ke druhé kartě. Samozřejmě nevyvarujete se někdy karty v soubojích, kdy je potřeba přitvrdit, ale dostat ji zbytečnou, to si pozor dávat musíme.
Fanouškům jste doma letos moc radosti neudělali. Mrzí vás to?
Samozřejmě. Podporují nás za každé situace celou sezónu a my jsme se jim chtěli odvděčit aspoň v posledním zápase výhrou.
Nejste rádi, že už sezóna končí?
Každý to má nastavené jinak. Když budu mluvit za sebe, tak já bych raději mnohem více hrál. Vím, že v přípravě budeme brblat, že bychom raději hráli zápasy. Nejvíc se člověk zlepšuje v zápasech.

Galerie

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace