Bod trefila Vargová

Veselí nad Moravou Sport 11 / 11 / 2014

Důležitý bod vybojovaly interligové házenkářky Veselí nad Moravou ve Zlíně. V průběžné tabulce se tak udržely s deseti body na čtvrtém místě.
Zlín - Veselí n/M. 24:24
Diváci ve Zlíně viděli už od úvodních minut dramatický a pohledný zápas, v němž se oba týmy opíraly o výborné výkony gólmanek. Domácím se v první půli podařilo odskočit na 7:4, Veselanky ale dokázaly ještě do poločasu ztrátu smazat. Po změně stran se oba celky střídaly ve vedení. Půl minuty před koncem zajistila Zlínu vedení veselská odchovankyně Nygrýnová. Hostující kapitánka Jandásková ale vybojovala čtyři sekundy před koncem sedmičku, kterou proměnila Vargová. Sedmičky  4/4:9/6, vyloučení 7:4, 450 diváků. Poločas 11:11.
VESELÍ: Nejezchlebová, Stojarová, Lekešová - Varjassiová 1, Vysloužilová 3, Jandásková 6, Lukšíková, Slováková 2/2, Vinklárková, Šustková 4/1, Gajdošíková 2, Vargová 6/3, Štetáková.