Bod v nastavení

Slovácko Sport 27 / 10 / 2010

Provodov - O.N.Ves 3:1 (3:0)
 Už ve 12. min. využil zahrávání standardní situace zkušený Slončík a poslal domácí do vedení, ve 38. min. se po samostatné akci prosadil Malaník a zvýšil na 2:0. Dobrý výkon domácích v první půli korunoval ve 45. min. třetím gólem opět Slončík, který hlavou usměrnil centrovaný míč za Hájkova záda. Hosté se v 80. min. brankově prosadili Píšťkem. Rozhodčí B. Konečný, 50 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Bouchal, Chrástek, Zálešák, Šálek, Pavlas, Jurásek, Máčala, Kadaš, Pokorný M., Straka. Střídal: Franta, Píštěk, Galuška
Slušovice - Dol. Němčí 1:1 (0:0)
Hosté se vyrovnávací brankou v závěrečné minutě utkání postarali o překvapení kola. Nastoupili v silně kombinované sestavě a do bezhlavého útočení se nepouštěli, zaměřili se na pozornou obranu, ale postupem času začali podnikat brejky většinou tažené rychlým T. Stojaspalem.  Až v 68. min. napřáhl z dvaceti metrů Polčák a pěknou umístěnou střelou dal vedoucí gól. Konec zápasu byl nakonec šťastnější pro hosty, kteří nejdříve v 90. min. ze standardní situace zahrozili, domácí obrana ještě stačila odvrátit nebezpečí na rohový kop, z něhož pak hostující Skopal dal vyrovnávací branku. Rozhodčí Vacula, 100 diváků
Dol. Němčí: Kadlček M. - Šmehlík, Hodulík, Zimčík M., Krchňaček P., Zimčík L., Bída, Stojaspal T., Stojaspal M., Pitner, Skopal. Střídali: Stojaspal K.
Vel. Karlovice - Hluk 0:0
 Hlučané již v 10. minutě přišli o vyloučeného kapitána Botka, který za kritiku sudího Kneisla uviděl červenou kartu. Po celý zápas Hlučané zalezli před vlastní pokutové území a pouze odkopávali míče. Druhý poločas nabídl podobný obrázek zápasu a smolařem se stal domácí útočník Škrobák. Zápas mohl mít ale nečekanou pointu, neboť v 80. minutě hosté podnikli ojedinělý brejk a nastřelili břevno.  Rozhodčí: Kneisl, diváků: 150.
Hluk: Fojtík - Říha, Šimčík, A.Machala - O. Machala, Dufka, Minařík, Botek - J.Machala, Hlaváček, Zalubil.

Morkovice - Val. Klobouky 8:0 (3:0), Vsetín - Spytihněv 0:1 (0:0), Kateřince - Luhačovice 1:0 (1:0), Holešov - Vigantice 2:2 (0:1), 1.Valašský FC - Chropyně 5:1 (1:0)