U 19

1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:2 (0:1)

Branky: 60. Haša, 90.+2. Baroš
Sestava: Slovák - Holý, Mikulica, Maděrka, Habanec - Ondica (25. Hlúpik), Franta, Svízela, Jeleček - Schenel (85. Baroš), Haša. Trenér: Mišovec.
V utkání se soupeřem, který nakopával hodně míčů na důrazné, vysoké útočníky, se Slovácko ke své hře dostalo až ve druhém poločase. V 60. minutě po akci Jelečka vyrovnal Haša hezkou střelou ze střední vzdálenosti k levé tyči. V 83. po rohovém kopu opět vedl soupeř. Po velmi dobře zahraném přímém kopu kapitána Franty vyrovnal v nastaveném čase hlavičkující Baroš. Utkání mohli domácí i vyhrát, ale po akci Jelečka nedotlačil míč do branky Schenel v malém pokutovém území a gólovou střelu Svízely chytil dobře chytající brankář soupeře. Výkon týmu ve druhém poločase byl velmi dobrý. Domácí měli víc ze hry, ale k vítězství chyběl větší důraz v zakončení. V sobotu hraje Slovácko se Slavií Praha na Strahově.

U 17

1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:3 (1:1)

Branka: Michna.

Sestava: Motyčka - Forro, Michna (73. Hebert), Lipoti, Pochylý - Dolina, Banasík, Křivánek, Havlena (41. Foltýn) - Sladký, Fojtášek (63. Vyskočil). Trenér: Somberk.

Slovácko nezačalo vůbec špatně, odehrálo velmi dobře první poločas. Zvláště nátlaková hra způsobovala hostům problémy. Úvodní gól střelil po rohu domácí Michna. I nadále bylo domácí mužstvo lepším týmem. Ovšem Baník dokázal do přestávky vyrovnat střelou k tyči. Do druhé půle ale nastoupilo docela jiné Slovácko. Bylo později u míče a v osobních soubojích zaostávalo. Hosté proto začali svého soupeře přehrávat, což také potvrdili dvěma góly, přičemž ten třetí z penalty rozhodl o všem.

U 18

Vítkovice - 1.FC Slovácko B 2:2 (0:1)

Branky: Pála, Křivánek.

Sestava: Mačuda - Musil, Michna, Holý, Foltýn - Ondica, Kolínek, Křivánek, Martinec - Baroš (68. Forro, 90. Mařák), Pála (86. Banasík). Trenéři: Vajčner, Chudárek.

Slovácko se u vedoucího týmu tabulky ujalo vedení v první půli ve 33. minutě, kdy se po standardní situaci dostal odražený míč k Pálovi a ten střelou zpoza šestnáctky otevřel skóre. Po změně stran v 57. minutě po nešťastné teči Michny se míč odrazil do prázdné brány - 1:1. V 72. minutě se Křivánkem Slovácko ujalo vedení. Domácí v 83. minutě po rohovém kopu vyrovnali na konečných 2:2. Obě strany si ve druhé půli vypracovaly několik slibných šancí, které nedokázaly dotáhnout do konce.

U 16

Vítkovice - 1.FC Slovácko B 5:1 (1:0)

Branka: Němec.

Sestava: Urbánek - Skovajsík, Řepka, Groulík, Pilka - Kübl, Trávník, Lomaka, Němec - Fojtášek, Sasínek. Trenéři: Hlahůlek, Uhlíř. Střídali: Masařík, Mařák, Netopilík.

Domácí přehráli Slovácko na celé čáře. Po první půli prohrávali hráči Slovácka 1:0,  po změně stran z brejku vyrovnal Němec, ale domácí ihned odpověděli druhým gólem a pak již bylo na hřišti jenom jedno mužstvo. Podle trenérů si z tohoto utkání musí vzít hráči ponaučení do dalších zápasů.