Bod zajistil Copko

Strání Sport 06 / 06 / 2018

Strání - Rosice 1:1 (0:0)
Na podzim si Straňané odvezli z Rosic sedmigólový příděl a vzhledem ke kvalitě hostujícího týmu, hlavně v útočné fázi, berou nakonec domácí bod za nedělní remízu 1:1 jako úspěch. „I když tři body by nám víc pomohly,“ povzdechl si po zápase trenér Zdeněk Šebesta. Od začátku hráli domácí důrazně a nepouštěli hosty do žádné šance. Naopak si dvě gólovky vytvořili, ale Copko ani Straňák své akce nezakončili přesně. V úvodu druhé půle šel Copko sám na gólmana, ale trefil jen jeho nohy. Po dlouhém výkopu gólmana a brejku rázem vedly Rosice. Naštěstí pro domácí Copko své zaváhání o tři minuty později napravil, když se na hranici velkého vápna uvolnil a křižnou střelou do šibenice srovnal. Poté si oba týmy vytvořily několik šancí, ale ani jedna z nich neskončila gólem. „Vzhledem k průběhu bod bereme, pořád je všechno otevřené a my to máme ve svých rukou,“ dodal trenér Šebesta k aktuální situaci Strání v tabulce Divize.
Branka: Copko
Strání: Popelka - Gardian, Sedláček (84. Juma), Straňák (84. Bruštík), Obiechina (86. Ševčík), Palík, Copko, Frühauf, Silnica, Mimochodek, Pilka.