Bod zařídila Janků

Uherské Hradiště Sport 02 / 04 / 2015

Prvoligové fotbalisty 1.FC Slovácko remizovaly v úvodním jarním kole na půdě čtvrtých Bohemians Praha, když bodík trefila v 74. minutě Kristýna Janků. Svěřenky kouče Petra Vlachovského se tak drží na třetí pozici.
Bohemians Praha - 1.FC Slovácko 1:1
Úvod patřil Pražankám, ale Šturmová netrefila prázdnou branku. S přibývajícím časem přebíraly otěže hostující hráčky, ovšem jejich střelecké pokusy likvidovala skvělá brankářka Malíková. I nástup do druhé půle patřil Bohemians, které v 56. minutě udeřily, když Šturmová vystihla malou domů Lysákové. Porážku nakonec odvrátila Janků, která do sítě zametla prodloužený centr Březinové. Branka: Janků. Poločas 0:0.
SLOVÁCKO: Bednaříková - Březinová, Sedláčková, Strnadelová, Lysáková (62. Chlumová) - Janků, Strnadová, Kristýnová (66. Kubicová) - Horáčková (82. Psotková), Strožová, Sedlačíková.