Bodovali naplno

Sport 01 / 06 / 2011

O.N.Ves - Provodov 1:0 (0:0)
Hosté nastoupili bez svých opor Slončíka a Hellebranda, a tak brankáře Bočka ohrožovali technickými střelami hlavně Josefík a Březík. Největší šanci domácích měl ve 27. minutě Galuška, ale jeho střela trefila golmana hostí. Vše  ale napravil v 83. minutě, kdy technickou střelou přeloboval vyběhnuvšího brankáře. Rozhodčí Březáček, 50 diváků.
O.N.Ves: Boček - Franta, Zálešák R. ml., Pokorný, Šálek, Píštěk, Kadaš, Máčala, Galuška, Zálešák M., Straka. Střídali: Kreisl, Nikl

Dol. Němčí - Slušovice 1:0 (0:0)
V první půli měli domácí šance, v úvodní minutě se sám před gólmanem objevil Krchňáček a po půlhodině Zimčík trefil hlavou břevno.  Více šancí si připravili hosté, ale z vítězné branky se radovali domácí. V 82. min. ji zajistil Cmol, na straně hostí nedohráli vyloučení hráči Polčák a Maňák. Rozhodčí Poláček, 120 diváků.
Dol. Němčí: Bobčík - Krchňaček M., Šmehlík, Zimčík, Krchňaček P., Kadlček T., Pochylý, Bída, Stojaspal T., Cmol, Skopal. Střídali: Stojaspal M., Jančář, Stojaspal K.
Hluk - Vel. Karlovice 1:0 (0:0)
Oba celky začaly opatrně, ale postupem času viděli diváci oboustranně útočný fotbal. Branky se diváci dočkali až ve druhé půli, která byla ve znamení převahy domácích, kteří se v 68. min. ujali vedení Mirošem. V dalším průběhu si domácí hlídali těsné vedení, což jim ulehčilo i Davídkovo vyloučení. Rozhodčí Bartoň, 150 diváků.
Hluk: Fojtík - Miroš, Machala A., Machala J., Botek, Dufka, Jurásek, Machala O., Šimčík, Říha, Minařík. Střídali: Radoch, Zalubil Michal a Martin

Val. Klobouky - Morkovice 2:6 (1:3), Spytihněv - FC Vsetín 4:1 (2:0), Luhačovice - Kateřinice 2:4 (2:0), Vigantice - Holešov 4:2 (2:0), Chropyně - 1.Valašský FC 2:2 (2:0)