Bodové hody pro Pauříka

Bodové hody pro Pauříka
Foto: DDK  /  Šampion Antonín Pauřík z Kněžpole.
Slovácko Sport 16 / 04 / 2024

Třikrát trefa do černého a kromě Brodu samé jedničky, to je čtrnáctibodový zisk Antonína Pauřík z Kněžpole, na kterého v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Za něj si v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí zboží ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

14 A. Pauřík (Kněžpole).
13 P. Večeřa (UH), M. Kotásková (UH).
12 J. Hřib (Šumice), V. Kadlčíková (Popovice), R. Holásek (UH), I. Kučík (Jankovice), J. Horký (Nedakonice).
11 V. Hruboš (Břestek), J. Medek (Topolná), L. Lekeš (Bánov), . DDK ().
10 A. Kolaja (Svárov), M. Smělík (Kudlovice), Z. Mahdalík (Korytná), M. Jakšík (Nedachlebice), V. Marášek (Nedachlebice), J. Šurmánek (UH), M. Rozsypálek (Jarošov).
9 J. Mazůrek (Kunovice), J. Matulka (UH), M. Kundera (STM), L. Bartoňová (Buchlovice), F. Kozelek (Topolná), K. Taťák (UH), Š. Kret (Dolní Němčí), H. Janíková (Strání), K. Blaha (Huštěnovice), V. Remeš (Kněžpole).
8 M. Schön (Mistřice), Z. Rýc (Svárov), D. Marášek (Nedachlebice), K. Garžík (UH), L. Kalinová (UB), J. Procházka (Tupesy), L. Fiala (UH), P. Ševčík (UB), V. Volčík (UH), F. Rýc (Svárov), F. Piňos (Hluk), J. Čech (UH).
7 F. Kocáb (Nedachlebice), J. Doležal (UH), L. Kocábová (Nedachlebice), M. Doležalová (UH).
6 A. Krpal (Stříbrnice), O. Bláha (Mistřice), D. Adamek (UH), M. Jančová (Dolní Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Schneider (UH), M. Šurmánek (Jarošov).
4 V. Popelka (Strání), M. Bartošík (UH), L. Kalina (UB), S. Soukup (Nedachlebice), O. Lekeš (Babice), A. Janošek (Kudlovice).
3 M. Dvořáček (Huštěnovice), P. Horký (Polešovice).
2 F. Rožnovský (Nedachlebice), A. Bánovský (Kněžpole).
1 A. Trávníčková (Traplice).

Bodový stav soutěžících po čtvrtém kole

37 J. Šurmánek (UH).
36 A. Pauřík (Kněžpole).
35 J. Horký (Nedakonice).
34 L. Kalinová (UB), J. Hřib (Šumice), I. Kučík (Jankovice), J. Medek (Topolná).
33 P. Večeřa (UH), V. Hruboš (Břestek), M. Rozsypálek (Jarošov).
32 M. Kotásková (UH), F. Piňos (Hluk), F. Kozelek (Topolná).
31 K. Garžík (UH), D. Marášek (Nedachlebice).
30 Z. Mahdalík (Korytná), K. Taťák (UH), J. Procházka (Tupesy).
29 F. Rýc (Svárov), A. Kolaja (Svárov), M. Jakšík (Nedachlebice), J. Schneider (UH), P. Ševčík (UB).
28 M. Smělík (Kudlovice), J. Matulka (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Krpal (Stříbrnice), L. Kocábová (Nedachlebice), K. Blaha (Huštěnovice), V. Marášek (Nedachlebice), J. Doležal (UH).
27 L. Fiala (UH), M. Kundera (STM), V. Kadlčíková (Popovice), M. Šurmánek (Jarošov), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Doležalová (UH), H. Janíková (Strání).
26 M. Dvořáček (Huštěnovice), L. Kalina (UB).
25 R. Holásek (UH), J. Mazůrek (Kunovice), V. Volčík (UH), Z. Rýc (Svárov), Š. Kret (Dolní Němčí).
24 V. Remeš (Kněžpole), J. Čech (UH), M. Schön (Mistřice).
23 S. Soukup (Nedachlebice).
21 V. Popelka (Strání), L. Bartoňová (Buchlovice), L. Lekeš (Bánov).
20 M. Bartošík (UH).
19 O. Bláha (Mistřice).
18 D. Adamek (UH).
17 P. Horký (Polešovice).
16 A. Janošek (Kudlovice).
15 J. Ježková (Dolní Němčí), V. Jahoda (Nivnice).
14 M. Jančová (Dolní Němčí), T. Doležal (UH), J. Paška (Buchlovice).
13 L. Hanáček (UB).
11 A. Bánovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice).
10 Z. Žiška (Traplice).
8 O. Lekeš (Babice).
7 L. Mitáček (UH).
6 O. Adamík (Huštěnovice), V. Vlk (Jalubí), J. Kazík (Sušice).
2 A. Bánovský (Kněžpole), F. Rožnovský (Nedachlebice).

Tagy článku

TOPlist