Bodový půst skončil

Sport 09 / 11 / 2010

V souboji posledních týmů zvítězilo béčko Slovácka

Sláva! Třetiligoví fotbalisté juniorky 1.FC Slovácko přetrhli šňůru zápasů bez porážky, když na kunovické Bělince udolali poslední Slavičín. A po čase jim přála i paní Štěstěna, hosté totiž za stavu 1:0 poslali pokutový kop jen do břevna.
Slovácko B - Slavičín 2:1 (1:0)
Slovácko zabralo v pravý čas a proti beznadějně poslednímu Slavičínu neponechalo nic náhodě. Od prvních minut bylo aktivnější a po čtvrthodině hry se dočkalo sladké odměny. domácí rychle rozehráli trestný kop, míč putoval z poloviny hřiště do vápna, kde jej zpracoval osamocený Ruman a gólman Mendl byl bez šance. Gól domácí uklidnil, vypracovali si i další šance, ale už bez gólového zakončení. Po přestávce Slavičín přidal ve snaze vyrovnat, což se mu málem podařilo. V 64. minutě totiž sudí Jahoda nařídil pokutový kop, jenže Hnaníčkova pumelice jen rozezvonila břevno. Otřepané nedáš dostaneš platilo o šestnáct minut později, kdy se do listiny střelců zapsal Kleiber. Jeho gól byl vítězný. Ve čtvrté minutě nastavení totiž hosté snížili, když se po rohovém kopu trefil hlavou Holek. Tím ale účet zápasu uzavřel. Branky: Ruman, Kleiber.
SLOVÁCKO: Fryšták - Kleiber, Ruman, Košut, Martinec - Ohnutek, Jurenčák (90. Chytil), Borusík, Habanec - Sasín (70. Haša), Dolina (55. Čtvrtníček).

autor: ceh, AM