Bojko s Janouškem byli osamoceni

Uherský Ostroh Sport 03 / 11 / 2010

Mladá ostrožská krev neuhrála ani set

Prvoligoví stolní tenisté Matve Uherský Ostroh si druhé vítězství v soutěži na konto nepřipsali. Na domácích stolech se poklonili Hradci Králové i Liberci. Jestliže s Východočechy na vítězství nepomýšleli, se Severočechy neskrývali ambice. Jenže je „zradili“ mladíci, kteří neuhráli ani set...
Uh. Ostroh - Hr. Králové 2:10
Šestý Hradec Králové patří jako už tradičně k favoritům na play-off a jejich výkon pod hluckou tvrzí tomu také odpovídal. „Soupeř byl lepší po všech stránkách, byli jsme bez šance,“ přiznává sportovně Karel Bojko, největší opora Ostrožanů, kteří od začátku tahali za kratší konec. Jediné dva body zaznamenali za stavu 0:4. „Měli jsme i trošku smůlu, že jsme ze čtyř pětisetových bitev ani jednu nedotáhli k vítězství. Aspoň opticky by výsledek vypadal lépe,“ posteskl si Bojko. Body: Bojko, Janoušek
Uh. Ostroh - Liberec 5:10
V souboji se Severočechy domácí nechtěli prohrát, ale nakonec zůstalo jen u přání. Zkušený pár Bojko, Janoušek sice získal dohromady pět bodů, nicméně nikdo z trojice mladíků Dohnal, Brázdil, Bednář je nenapodobil... „Jejich výsledky budou alfou a omegou celé sezony. Když nezabodují, nemáme šanci na vítězství. A tentokrát bohužel neuhráli ani set,“ krčí rameny Bojko. Ostrožané drželi krok do stavu 4:5, pak už byli de facto jen do počtu. „Tajně jsme věřili v remízu, škoda,“ litoval Bojko.
Reparát mají šanci složit za čtrnáct dní, kdy zajíždějí do Ostravy a Havířova. „Aspoň na jedno vítězství musíme dosáhnout,“ zní unisono z ostrožského tábora. Body: Bojko 2, Janoušek 2, čtyřhra Bojko, Janoušek.