Bojkovice opět nadělovaly

Bojkovice opět nadělovaly
Slovácko Sport 12 / 10 / 2010

Krajský mládežnický fotbal

Krajský přebor - starší a mladší dorost
Morkovice – Paseky Zlín 1:3 a 1:7, Boršice - 1.Valašský FC 3:0 (Náplava, Wiesner, vlastní) a 2:3 (Náplava, Příplata), Dol. Němčí – Val. Meziříčí 1:2 (Kadlček T.) a 1:2(Zámečník), Kunovice – Brumov 3:0 (Krček, Huráb, vlastní) a 3:2 (Mařák 2, Náplava), Uh. Brod – FC Vsetín 1:2 (Crla) a 2:0 (Indra, Masařek).
starší
1. Kunovice    7    6    0    1    29:3    18
2. Brumov    6    5    0    1    23:7    15
3. D. Němčí    7    5    0    2    23:12    15
4. Val. Meziříčí    7    4    1    2    13:11    13
5. Napajedla    7    3    2    2    17:13    11
6. Vsetín    7    3    1    3    10:19    10
7. Uh. Brod    7    2    1    4    14:13    7
8. Paseky Zlín    8    2    1    5    10:21    7
9. 1. Valašský FC    7    2    0    5    7:16    6
10. Boršice    8    2    0    6    8:22    6
11. Morkovice    7    2    0    5    13:30    6

mladší
1. Kunovice    7    7    0    0    28:7    21
2. Val. Meziříčí    7    5    1    1    14:6    16
3. Uh. Brod    7    5    0    2    15:5    15
4. Vsetín    7    4    0    3    14:10    12
5. Napajedla    7    4    0    3    11:9    12
6. Paseky Zlín    8    3    2    3    17:11    11
7. Brumov    6    3    1    2    9:8    10
8. 1. Valašský FC    7    2    0    5    16:16    6
9. D. Němčí    7    2    0    5    11:18    6
10. Morkovice    7    1    0    6    7:25    3
11. Boršice    8    1    0    7    7:34    3


Krajská soutěž sk. B - starší dorost
Prakšice – Újezdec 2:2 (Haveta, Lysoněk – Brulík, Slinták), Zdounky – O.N.Ves 0:0, Strání – J. Otrokovice 1:0 (Tomanec), Bojkovice – Nedakonice 8:0 (Kříž 2, Kudela, Křižka, Miča, Kalina, Martinec, Holík), Nedachlebice – Luhačovice 2:6 (Abrhám, Chmela), Havřice  - Malenovice 1:6  (Maršálek L.), Louky – Uh. Ostroh 5:4 (Valštýn 2, Šimčík, Horák).
1. Bojkovice    10    9    1    0    53:10    28
2. Malenovice    10    6    3    1    50:15    21
3. O. N. Ves    10    5    4    1    34:15    19
4. J. Otrokovice    10    6    1    3    34:16    19
5. Strání    10    6    0    4    22:20    18
6. Luhačovice    10    4    2    4    34:35    14
7. Nedachlebice    10    4    1    5    27:29    13
8. Nedakonice    10    2    5    3    21:25    11
9. Havřice    10    3    2    5    17:21    11
10. Újezdec    10    2    5    3    23:32    11
11. Zdounky    10    2    4    4    16:25    10
12. Louky    10    2    3    5    14:37    9
13. Uh. Ostroh    10    1    3    6    14:42    6
14. Prakšice    10    0    2    8    12:49    2


Krajský přebor - starší a mladší  žáci 
Kroměříž B – Vel. Karlovice 2:0 a 4:1, Bystřice p/H. – Kunovice 1:3 (Kovács, Špiruda 2) a 0:3 (Schrombaum 2, Lebánek), Brumov – Nedašov 1:0 a 4:1, V.Otrokovice – Slušovice 2:0 a 0:3, J. Otrokovice – Chropyně 26:0 a 4:5, 1.Valašský FC – FC Vsetín 0:1 a 8:5, Uh. Brod – Paseky Zlín 9:0 (Michalec T. 4, Michalec J. 2, Pospíšek, 2, Pochyl) 1:2 (Rezek).
starší
1. J. Otrokovice    10    9    0    1    75:6    27
2. Slušovice    10    8    1    1    48:6    25
3. 1. Valašský FC    10    7    2    1    65:6    23
4. V. Otrokovice    10    7    1    2    30:9    22
5. Kroměříž B    10    6    0    4    31:17    18
6. Kunovice    9    4    3    2    27:15    15
7. Nedašov    10    4    2    4    33:18    14
8. Bystřice p/H    10    4    0    6    22:27    12
9. V. Karlovice    10    3    2    5    28:18    11
10. Vsetín    10    3    1    6    12:17    10
11. Brumov    9    3    1    5    16:23    10
12. Uh. Brod    10    2    3    5    16:24    9
13. Chropyně    10    0    0    10    4:104    0
14. Paseky Zlín    8    0    0    8    1:118    0

mladší
1. Slušovice    10    9    1    0    40:10    28
2. 1. Valašský FC    10    7    1    2    76:23    22
3. Vsetín    10    7    1    2    63:26    22
4. Brumov    9    7    1    1    40:19    22
5. J. Otrokovice    10    5    1    4    34:28    16
6. Chropyně    10    5    1    4    33:46    16
7. Kroměříž B    10    4    3    3    34:19    15
8. V. Karlovice    10    4    0    6    29:36    12
9. V. Otrokovice    10    3    2    5    25:35    11
10. Kunovice    9    3    1    5    28:29    10
11. Uh. Brod    10    3    0    7    18:30    9
12. Nedašov    10    3    0    7    20:38    9
13. Paseky Zlín    8    2    0    6    15:48    6
14. Bystřice p/H    10    0    0    10    6:74    0


Krajská soutěž sk. B - starší a mladší žáci 
Hluk - St. Město 4:0 (Štipčák 2, Hubený, Píštěk) a 2:0 (Kužela, Nguntual Tum Thang), Morkovice – Napajedla 12:1 a 1:5, Boršice – Kvasice 3:3 (Šesták 2, Hrabec) a 2:7 (Beneš, Sonntag), Nedakonice – Bojkovice 2:2 (Velcr, Janík – nehl.) a 1:4 (Bánovský – nehl.), Dol. Němčí – Strání 1:5 (nehl. – Reňák 3, Horňáček 2) a 2:3 (nehl. – Kruštík, Čaňo P. a V.), 1.FC Slovácko – FC KORYNA 2:1 (Psotková, Tomšejová) a 6:1 (Barnetová 2, Ševčíková, Janíková, Vojtková, Čagánková), Louky – Uh. Ostroh 6:2 (Vyskočil, Husek) a 12:0.
starší
1. Hluk    10    10    0    0    55:11    30
2. Louky    10    9    0    1    43:13    27
3. Kvasice    10    5    2    3    39:16    17
4. Slovácko - d.    10    5    1    4    48:23    16
5. Nedakonice    9    5    1    3    27:23    16
6. Morkovice    9    5    0    4    33:26    15
7. Strání    10    4    2    4    27:21    14
8. St. Město    10    4    1    5    20:28    13
9. Bojkovice    10    3    3    4    36:24    12
10. Uh. Ostroh    10    3    2    5    16:26    11
11. D. Němčí    10    3    1    6    19:41    10
12. Koryna    10    3    0    7    29:40    9
13. Napajedla    10    2    0    8    16:80    6
14. Boršice    10    1    1    8    16:52    4

mladší
1. Bojkovice    10    9    0    1    51:17    27
2. Slovácko - d.    10    8    1    1    38:12    25
3. Louky    10    7    0    3    55:14    21
4. Hluk    10    7    0    3    30:9    21
5. Strání    10    6    2    2    38:21    20
6. St. Město    10    6    1    3    27:21    19
7. Napajedla    10    5    0    5    29:32    15
8. Nedakonice    9    4    0    5    26:32    12
9. Koryna    10    3    2    5    37:32    11
10. D. Němčí    10    3    2    5    24:28    11
11. Morkovice    9    3    0    6    32:36    9
12. Kvasice    10    2    0    8    25:43    6
13. Uh. Ostroh    10    1    0    9    12:50    3
14. Boršice    10    1    0    9    13:90    3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace