Bojkovice řádily v Koryčanech

Slovácko Sport 16 / 08 / 2011

Nováček z Nedakonic sahal po třech bodech

Šumice - Osvětimany 1:0 (0:0)
Domácí vycházeli ze zajištěné obrany a aktivitu na hrací ploše přenechali hostům. Ti se ale i přes několik šancí nedokázali brankově prosadit, a tak přišel trest: v 67. min. po nedorozumění obrany byl faulován útočník domácích a z nařízené penalty dal Kunovský vítězný gól. Hosté měli ještě do závěrečného hvizdu několik příležitostí, ale domácí gólman udržel čisté konto.
Kudlovice - V. Otrokovice B 2:1 (2:0)
V první půli hrály oba celky útočně, v 7. min. hosté trefili tyč, v 10. min. golman střelu Hložného pouze vyrazil a Maňásek poslal míči do sítě. Ve 20. min. se ve skrumáži nejlépe orientoval Blaha a zvýšil na 2:0. Po přestávce se hosté zlepšili a posledních dvacet min. už na hrací ploše dominovali hosté, ale stačili pouze snížit.
Zlechov - Slavkov 1:2 (0:1)
 Hosté šli do vedení už v 5. min. Zimčíkem. V dalším průběhu měli domácí více ze hry, ale jejich hra končila na pozorně hrající obraně Slavkova. Po hodině hry se přece jen podařilo vyrovnat Balíčkovi. Tři body si ale nakonec odváží hosté, z ojedinělé akce v 85. min. dal Bahulík vítězný gól.
Havřice - Sušice 2:1 (1:1)
 Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí. Havřičtí vedli od 17. min. brankou Maršálka, hosté srovnali Šurem v nastaveném čase. Maršálek se podruhé trefil v 81. min., hosté pak ještě z trestného kopu trefili břevno.
Zlámanec - Jalubí 1:1 (1:1)
 Střelecká smůla připravila domácí o zisk tří bodů. Hosté vedli brankou Janečka ze 33. min., domácí Šurmánek ještě do přestávky srovnal stav. Po změně stran si domácí udržovali převahu, třikrát trefili tyč a Sadil neproměnil penaltu.
Strání - Nedakonice 1:1 (0:0)
Oboustranně vynikající zápas s vyloženými šancemi na obou stranách. Hosté šli ve 46. min. dalekonosnou střelou Lakůvky do vedení, domácí Zmeko vyrovnal v 73. min. po rohovém kopu. I ve zbývajícím čase se oba celky snažily o vstřelení vítězné branky, přestože měly k tomu příležitosti, branka už nepadla.
Koryčany - Bojkovice 3:7 (0:4)
Hosté začali náporem, ale domácí podržel gólman. Pak domácí vyrovnali hru, ale od 25. min. během deseti minut třikrát inkasovali. V nástupu do druhé půle sice domácí snížili na 2:4 a o pár minut později na 3:5, ale závěr patřil Bojkovickým, kteří přidali ještě dva góly. Branky: Kroutilík 2, Samsonek - Vacula 2, Zíka 2, Hladík, Floreš, Varga.