Bojkovice rozhodly po přestávce

Slovácko Sport 20 / 09 / 2012

Kněžpole odjelo z Hluku s prázdnou

Březolupy - Dol. Němčí 1:1 (1:1)
 Domácí nedokázali zopakovat výkon z minulého kola v Hluku. Utkání bylo v poli vyrovnané, šancí bylo minimálně. Domácí vedli od 12. min. brankou Kundrta, hosté srovnávali ve 26. min. po rohovém kopu Cmolem. Po přestávce šla fotbalová kvalita dolů a skóre se již nezměnilo.
Nedachlebice - Mladcová 5:3 (4:0)
 V divácky atraktivním utkání rozhodl o osudu zápasu první poločas, který skončil pro hosty velmi krutým výsledkem, hra tomu ale neodpovídala. Po změně stran se pokračovalo v oboustranně útočném fotbalu a hostům se podařilo slepenými góly snížit na 4:2. Domácí ale soupeři opět utekli na rozdíl tří branek, soupeř v závěru výsledek už jen zkorigoval. V utkání velmi dobré úrovně branky stříleli: Tureček 2, Perůtka, Šuranský, Urban - Julina 2, Krahula.
Žalkovice - Újezdec 3:1 (1:1)
Hosté začali ve svižném tempu a patřila jim úvodní dvacetiminutovka. Už v 5. min. se hosté dostali do vedení zásluhou Pilky. Ve 31. min. byl hostům vyloučen Popelka a hra se vyrovnala, domácí dokázali vyrovnat brankou „do šatny“. Druhá půle už byla ve znamení herní převahy domácích, kteří se dvakrát střelecky prosadili, i když první branka zaváněla postavením mimo hru.
O. N. Ves - Fryšták 1:1 (1:1)
V utkání výborné kvality šli domácí do vedení ve 13. min. B. Šálkem, hosté odpověděli vyrovnávací brankou Křenka o deset minut později. V úvodu druhé půle si hosté vytvořili převahu a brankové příležitosti, ale gólman Štefaník branku uhájil. Postupně se hra vyrovnala a v závěru to byli domácí, kteří se dostali do několika šancí, ale výborného golmana hostí nepřekonali.
Příluky - Bojkovice 1:3 (0:0)
Souboj mužstev ze dna tabulky rozhodli pro sebe hosté až po přestávce, kdy se jim dařilo v poli a své šance dokázali zužitkovat. Branky:  Nesvadba - Vacula 2, Prekop.
Hluk - Kněžpole 3:1 (1:1)
V první půli se hrálo podle domácích not, ale ze čtyř vyložených šancí se prosadil pouze O. Machala ve 39. min., hosté z ojedinělého protiútoku ve 44. min. srovnali náskok Klvaňou. Po přestávce bylo více aktivity na kopačkách domácích, kteří se dvakrát střelecky prosadili O. Machalou a Zalubilem, hosté ze dvou šancí nevytěžili nic.
Kvasice - Ořechov 3:1