Bojkovice si v čele budují náskok

Slovácko Sport 12 / 04 / 2012

Sušice přenechaly suterén Jalubí

Kudlovice - Šumice 2:0 (2:0)
Úvodní desetiminutovka patřila hostům, pak převzali taktovku domácí, kteří dobře kombinovali a dvěma střelami z dálky rozhodli o výsledku. První branku dal v 17. min. Bohun a o deset minut později se trefil Sedláček. Po přestávce se hosté snažili o zdramatizování zápasu, ale neuspěli
V.Otrokovice B - Havřice 2:2 (0:1)
 Domácí byli v první půli aktivnější, ale do vedení šli hosté Rachůnkem. Po přestávce Otrokovičtí vyrobili hrubku v obraně, kterou potrestal opět Rachůnek. Domácí se vzchopili a v závěru dvěma góly srovnali náskok.
Slavkov - Zlámanec 3:1 (2:1)
Hosté byli v první půli fotbalovější, ale branky dávali domácí Zajícem a Polákem. Hosté snižovali gólem „do šatny“, autorem byl Řezníček. Po přestávce pečetil výhru domácích Polášek.
Sušice - Strání 3:1 (1:1)
V 10. min. dal vedoucí gól L. Skopal a několik dalších šancí ještě promarnili. A tak přišel zákonitý trest, když hostující Bruštík ve 44. min. vyrovnal. Po přestávce se domácím podařilo dát vedoucí gól M. Mikulíkem v 52. min. Hosté tlačili, ale trefili pouze tyč, naopak domácí v 83. min. korunovali výhru Kaštánkem z penalty.
Jalubí - Koryčany 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí Botek v 55. min. trefil břevno, rozhodující branku dal  Kroutilík v 75. min.
Nedakonice - Bojkovice 2:4 (2:1)
Hosté byli fotbalovější, přesto ve druhé půli museli dohánět jednobrankové manko.
Osvětimany - Zlechov 2:1 (1:0)
Domácí se ujali vedení Dobešem v samém závěru první půle. V 55. minutě byl vyloučen hostující Zajíc. Na 2:0 zvyšoval v 73. minutě Brhel. Hostům se podařilo snížit v 85. minutě Bělaškou.