Bojkovice slavily vítězství pod novým trenérem

Slovácko Sport 23 / 10 / 2014

Újezdec - Dol. Němčí 6:1 (2:0)
Domácí na hrací ploše dominovali, hosté skórovali až za stavu 5:0 a další šance si nevytvořili. Domácím se začali brankově prosazovat až po půlhodině hry a své vedení po přestávce navyšovali. Branky: Coufalík, Loprais 2, Velecký 2, Slinták - Kadlček T.
Osvětimany - Nivnice 4:2 (1:0)
 Favorizovaní domácí měli v utkání trvalou převahu a v 55. min. vedli už tříbrankovým náskokem zásluhou Křemečka, Horňáka a Zýbala. Pak však dvakrát zazmatkovali v obraně a hosté se v 69. min. dostali na rozdíl jediné branky, hrubky domácích potrestali Prekop a Macalík. Domácí ale o pět minut později Zýbalem pojistili výhru.
Březolupy - Nedachlebice 0:4 (0:3)
 Utkání bylo v plné režii hostí, kteří už do přestávky získali rozhodující náskok. Po změně stran už převaha hostí nebyla tak výrazná, domácí by nedali branku ani do půlnoci a sami se tak pasovali za kandidáty sestupu. Branky: Bartoš, Faldyna, Kaňovský, Zoubek.
O. N. Ves - Strání 1:2 PK (1:1)
Zásluhou obou mužstev viděli diváci utkání velmi dobré úrovně. Domácí se vedoucího mužstva soutěže nezalekli a ujali se už ve 3. minutě vedení Petraturem. Hosté mohli v 7. minutě Halodou vyrovnat z nařízeného pokutového kopu, ale domácí brankář Boček jim tu radost překazil. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a o rušné momenty nebyla nouze. Hosté hráli na rychlé brejky a po jednom z nich ve 40. minutě vyrovnali Frühaufem. I druhý poločas měl stejný obraz hry, Strání mělo vyloženou šanci Popelkou a domácí zase J. Juráskem, ale ani jeden z hráčů se už netrefil. Po devadesáti minutách se tak o vítězi utkání rozhodovalo ze střelby pokutových kopů, ve kterých měli více štěstí hosté, když jich proměnili šest a domácí jen pět.
Kvasice - Bojkovice 0:2
Bojkovice pod novým trenérem Antonínem Jurčou dokázali naplno bodovat na hřišti třetího týmu. O vítěznou premiéru pro trenéra se dvěma brankami postaral Varga.
Mladcová - Žalkovice 2:0
Jaroslavice - Hluk 1:2