Bojkovice unikají ze dna tabulky

Slovácko Sport 05 / 11 / 2015

I. A. sk. B

Mladcová - Osvětimany 3:1 (1:0)
Osvětimanům se na hřišti Mladcové nedařilo. Když ve druhé půli snížil na rozdíl jediné branky hostující Zýbal, domácí přidali krátce na to pojišťovací trefu a rozhodli tak o tom, že po týdnu opouští poslední pozici tabulky.
Branka: Zýbal.
Jaroslavice - Újezdec 4:2 (2:1)
Rozjetý Újezdec sice dokázal dvakrát smazat jednobrankový náskok soupeře, Jaroslavičtí ale našli vždy více sil k vedoucí brance.
Branky: Coufalík, Vacula.
Skaštice - Strání 6:1 (2:0)
Vedoucí tým soutěže odjíždí po několika zápasech opět ze soupeřova hřiště s přídělem! Suverénně nejvyšší porážky v tomto ročníku se dočkali Straňané o tomto víkendu na půdě Skaštic.
Branky: Straňák.
Kvasice - Hluk 1:4 (0:2)
Hluk po dobrém výkonu odjel s plným bodovým ziskem. Již poločasové vedení o dvě branky naznačovalo, že hosté jdou bez výrazných potíží za výhrou. Když krátce po změně stran přidali fotbalisté Hluku z pokutového kopu třetí branku, bylo rozhodnuto. Domácí zvládli korigovat, poslední slovo měli však opět hosté.
Branky: Bihári 2, Zalubil, Smělík.
Březolupy - Vlčnov 1:0 PK
Vyrovnané utkání, před kterým byli hosté mírnými favority, příliš fotbalové krásy nenabídlo. I přes vítězství 5:4 na penalty a dva získané body do tabulky však padají Březolupští opět na poslední místo tabulky.
Žalkovice - Bojkovice 1:2 (0:1)
Veledůležité tři body si připsali hráči Bojkovic. Nejprve ovládli první půli, a když už dotlačili domácí míč do sítě, za další dvě minuty hosté opět vedli. Hubený náskok už potom do konce zápasu uhájili.
Branky: Varga, Miča.
Dol. Němčí - Nedachlebice 1:3 (1:1)
Dolněmčané vstoupili do svého domácího zápasu s Nedachlebicemi dobře. Ve 23. minutě se dostali do zaslouženého vedení, poté však ve zbytku zápasu následoval kolaps hráčů trenéra Juráska. Nedachlebice stačily do poločasu srovnat krok a po změně stran zasadily dva zlomové zásahy.
Branky: Šmehlík - Kaňovský, Sedlář, Soldán.