Bojkovice v první půli drtily Nivnici

Slovácko Sport 04 / 09 / 2014

Dol. Němčí - Březolupy 3:2 (3:0)
 Domácí se prvních dvacet minut hledali, ale přesto šli do vedení Stojaspalem, jehož střelu gólman podcenil. Pak už domácí ovládli hru a ve 32. min. zvýšil Krchňáček na 2:0, ve 44. min. Zimčík obstřelil z trestného kopu zeď - 3:0. Ve druhé půli se hosté vzchopili. Domácí přestali hrát a v 68. a 69. min. Kundrt potrestal dvě nedorozumění v obranné řadě domácích. V závěru se domácí museli strachovat o vítězství.
O.N.Ves - Mladcová 5:1 (1:1)
Utkání se nevyvíjelo pro domácí dobře; už od 6. minuty prohrávali brankou Konečného. Srovnat náskok se jim podařilo až ve 39. min. M. Pokorným. Ve druhé půli už to bylo ze strany domácích o něčem jiném, pomohla jim k tomu i rychlá vedoucí branky Zálešáka ze 46. min. V 63. min. dal třetí branku D. Jurásek a k tomu ještě musel pod sprchy hostující golman. Hra hostí se zcela rozpadla a domácí toho využili ke vstřelení dalších branek, které dali v závěrečné desetiminutovce Šálek a Vávra.
Jaroslavice - Osvětimany 3:2 (1:1)
 Hosté začali aktivně a po několika zahozených šancí se radovali ve 22. min. po brance Trávníčka. Z vedení se ale hosté radovali pouhé tři minuty, Poláchovi se podařilo vyrovnat. I začátek druhé půle měl stejný obraz, ale s přibývajícími minutami začali hosté vyklízet pole. V 71. min. tvrdou střelou z dálky Podéšť poslal domácí do vedení. Hosté se snažili o vyrovnání, ale místo toho inkasovali potřetí z kopačky Dudra. Naději pro hosty vykřesal Válek v 87. min. a hosté nakonec mohli i vyrovnat, ale to by musel Žandovský svou hlavičku poslat o kousek níž.
Kvasice - Újezdec 0:1 (0:0)
První půle souboje mužstev z čela tabulky přinesla spíše taktickou bitvu mezi šestnáctkami bez vážnějšího ohrožení golmanů. Skóre se měnilo v 57. min., kdy se po rohovém kopu prosadil Popelka.
Bojkovice - Nivnice 6:1 (5:0)
Domácí měli raketový vstup do zápasu; v 8. min. vedli už 3:0. Hosté se z tohoto šoku probrali až po přestávce, ale to už domácí vedli 5:0, když v závěru půle přidali další branky. Domácí Hladík v 74. min. završil třetí brankou svůj hattrick, ale vše si pokazil o minutu později, kdy uviděl zbytečnou druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. Branky: Hladík 3, Spáčil, Varga, Vacula - Straňák.
Hluk - Žalkovice 1:0 (1:0)
Ve 12. min. byli hosté blízko vstřelení branky, ale Sedlářova střela skončila na břevně. Ve 37. min. se prodral obranou hostí Zlínský a technickou střelou dal vítězný gól. Po přestávce byli domácí aktivnější a Dohnal ještě v závěru spálil tutovku.
Strání - Nedachlebice 5:1 (2:1)
Od prvních minut bylo rušno před oběma brankami. Ve 3. min. otevřel skóre Popelka, v 7. min. hostující Kaňovský z penalty vyrovnal. Popelka dal o sobě vědět ještě ve 35. min., kdy se nejlépe orientoval ve skrumáži - 2:1. I po přestávce měla hra svižné tempo a o osudu zápasu rozhodl domácí Vojtek, který v rozmezí 66. a 74. min. vystřihl čistý hattrick.