Bojkovický Gago zůstává stále při střelecké chuti

Slovácko Sport 29 / 05 / 2014

Újezdec - Dol. Němčí 1:3 (1:1)
Domácí byli v první půli lepší a do vedení šli Slintákem už po pěti minutách hry. Hosté srovnali Zimčíkem „brankou do šatny“ a to je povzbudilo do druhé půli. V té byli aktivnějším mužstvem a v 65. min. se prosadili po rohovém kopu Šmehlíkem. V závěru už domácí vrhli vše do útoku a z rychlého brejku inkasovali z kopačky T. Stojaspala.
Nivnice - O. N. Ves 0:2 (0:1)
Domácí se dlouhodobě trápí v koncovce a to potvrdili v duelu s O. N. Vsí. Hosté se dostali do vedení ve 41. min. po rychlém protiútoku Petraturem. V závěru měli domácí několik šancí, ale nakonec inkasovali do vlastní sítě, v 93. min. dal pojišťovací branku Píštěk. Stínem zápasu bylo zranění domácího golmana.
Kvasice - Březolupy 1:2 (1:1)
Hosté dokázali zopakovat výsledek z minulého kola a postarali se o velké překvapení. Branky: Vojtášek - Kundrt 2
Bojkovice - Nedachlebice 3:0 (1:0)
V první půli byla hra vyrovnaná, brankově se prosadili pouze domácí, ve 29. min. si na rohový kop Vaculy nejvýše naskočil Gago - 1:0. Po přestávce začali lépe hosté a velkou šanci promarnil Faldyna. Po hodině hry hosté zazmatkovali v rozehrávce a po přihrávce Vaculy opět skóroval Gago. O dvě minuty později aktivní Vacula třetí brankou korunoval dobrý výkon domácích.
Ořechov - Hluk 0:2 (0:1)
Domácí vedoucímu mužstvu a favoritovi utkání zdatně sekundovali a v první půli si vytvořili i několik dobrých šancí, ale ani jedna z nich se neujala. Hosté byli fotbalovější a po přestávce si hlídali dvoubrankový náskok, o který se zasloužili Dohnal a Vinkler.
Baťov - Slušovice 3:2
Žalkovice - Mladcová 3:3