Bojkovičtí selhali, ztratili vedení 2:0…

Slovácko Sport 24 / 08 / 2017

Jaroslavice - Osvětimany 1:2 PK (1:0)
Fotbalisté Osvětiman si udrželi na půdě Jaroslavic neporazitelnost, ale přišli o první bod, protože se vítězství dočkali až po penaltové loterii.
Svěřenci kouče Vlastimila Filáska prohrávali už ve 13. minutě a z ledové sprchy se vzpamatovali až po přestávce, kdy se trefil mladíček Salay. Zápas nakonec dospěl do pokutových kopů, ve kterých se radovali hosté 7:6. Branka: Salay.
Otrokovice - Nedachlebice 1:4 (0:1)
Nedachlebičtí si do tabulky připsali zasloužené tři body, když od začátku tvrdili muziku. Skóre zápasu otevřel už v šesté minutě hrající kouč Petr Polášek a definitivně jeho družina zlomila odpor soupeře dvěma slepenými góly v 55. minutě. Za stavu 0:3 nebylo co řešit, zápas se dohrával jen z povinnosti. Branky: Polášek, Faldyna, Šuranský, Novák.
Nivnice - Dolní Němčí 2:0 (1:0)
Nivnická tvrz odolala i v sousedském derby s Dolním Němčím, domácí borci si tak připsali první vítězství za tři body.
Družina kouče Roberta Zemana naopak poprvé v sezoně nebodovala a ani neskórovala, šance přitom měla. Jenže proti byl gólman Hladiš. Branky: Velecký, Máčalík.
Buchlovice - Ořechov 2:3 (2:1)
Souboj týmů, kterým nevyšel start do sezony, vyšel možná trošku překvapivě Ořechovu, který ještě v poločase prohrával 1:2. Jenže po obrátce zařadil vyšší rychlostní stupeň a dvěma góly během tří minut strhl vedení a nakonec i vítězství na svou stranu. Nováček soutěže tak nezvládl i druhé domácí vystoupení. Branky: Huráb, Belant - Kowalík 2, Rezek.
Bojkovice - Žalkovice 2:3 (2:0)
Kdo neviděl, neuvěří. Bojkovice vedly v poločase už 2:0, a kdyby se uzavíraly sázky, na jejich vítězství domácí fanoušci vsadí i barák. Jenže dnes by spali pod mostem…
Výběr hrajícího kouče Daniela Vaculy totiž ve druhém poločase zkolaboval, soupeři doslova daroval tři body. Branky: Vacula, Hladík.
Napajedla - Koryčany 3:2 PK, Fryšták - Skaštice 0:1