Bojkovičtí stříleli branky na obě strany

Slovácko Sport 07 / 06 / 2018

Jaroslavice - Nedachlebice 3:2 PK (0:1)
Hosté v utkání ovládli jedinou brankou první poločas a krátce po změně stran vedli dokonce už o dva góly. Když byl v 63. minutě vyloučený jeden z domácích hráčů, už to vypadalo na klidný zbytek utkání pro nedachlebické fotbalisty. Domácí však i v deseti hráčích dokázali zabrat, vstřelili dva góly a následně ovládli také penaltový rozstřel (4:2). Branky: Bartoš, Kafka.
Osvětimany - Dolní Němčí 5:1 (3:0)
Domácí výběr dokázal proměnit většinu ze svých nabídnutých šancí a již v poločasu bylo takřka rozhodnuto. Ve druhé půli Osvětimany mírně polevily, přesto však i druhý poločas ovládly v poměru 2:1. Hosté z Dolního Němčí se čestně prosadili až v 86. minutě. Branka: Salay, Skřivan 2, Šmatelka, Zýbal - Stojaspal.
Žalkovice - Nivnice 4:2 (0:0)
Fotbalistům Nivnice se nedaří udělat šňůru několika vítězných zápasů v řadě. Možná také proto se nachází dvě kola před koncem soutěže na posledním místě tabulky. V minulém kole si svěřenci kouče Ondrůška smlsli na Buchlovicích, na Žalkovice to však tento víkend nestačilo. První poločas branku nenabídl. V tom druhém se hostům dvakrát podařilo smazat vedení Žalkovic, na třetí pokus to už nevyšlo. Žalkovice v závěrečných deseti minutách vsítily dvě trefy, které se nakonec ukázaly jako vítězné. Branky: J. Velecký.
Koryčany - Ořechov 2:0 (1:0)
Zkušený ořechovský celek zajížděl do Koryčan, odkud odjel s prázdnou. Domácí fotbalisté si své dvě branky rozložili rovnoměrně do obou poločasů po jedné a v poklidu kontrolovali hru. Hosté z Ořechova nedokázali proměnit ani jednu z nabídnutých příležitostí.
Bojkovice - Skaštice 2:3 PK (1:1)
Fotbalisté Bojkovic vstřelili vedoucímu celku soutěže tři branky. I přes tento fakt ze zápasu odešli Bojkovičtí jako poražení. Domácí se dostali po jedenácti minutách hry do vedení, bojkovický Miča si však po půlhodině hry vsítil vlastní gól. Ve druhém poločase se ujaly Skaštice vedení, bojovný výkon domácích byl však nakonec odměněn. V nastaveném čase se dostal k zakončení kapitán Marian Varga, který srovnal.  Branky: Naňák, Varga - Miča.
Buchlovice - Fryšták 2:1 PK (1:1)
Utkání nabídlo dvě branky, o které bylo postaráno za pouhých pět minut. Ve 3. minutě šli hráči Fryštáku do vedení, radovali se však pouhé dvě minuty. V 5. minutě srovnal Ondica na 1:1 a málokdo čekal, že více branek se již diváci v zápase nedočkají.  Branka: Ondica.
Napajedla - V. Otrokovice B 1:0 (0:0)