Bombarďák Remeš si góly nepočítá

Bombarďák Remeš si góly nepočítá
Foto: sal
Kunovice Sport 14 / 05 / 2011

Titulem Kanonýr měsíce března a dubna v soutěži o Křišťálovou kopačku se pyšní Martin Remeš z Kunovic, který stihl do soupeřových sítí nasázet 9 gólů! Nejlepší představení servíroval fanouškům v Částkově, kde do domácí sítě nasázel čtyři banány.
„Už si ani nepamatuju, žádnou gólovou statistiku si nevedu. I když abych nekecal, tak aktuální pořadí s klukama v DOBRÉM DNU sledujeme,“ říká bombarďák Remeš, který loni získal neoficiální titul krále okresních střelců. Jeho sbírka trofejí totiž čítala úctyhodných 43 kousků. Aktuálně má na kontě osmadvacet zásahů do černého. Jaký je jeho recept na gól? „Těžká otázka. Jen tak se prostě motám ve vápně a když ke mně zabloudí míč, snažím se hlavně trefit branku,“ říká s troškou nadsázky obávaný kanonýr, jehož nejsilnější zbraní je pravačka. „Ale i levou jsem už pár gólů dal. Jen když skóruje hlavou, tak je to opravdu svátek,“ usmívá se Remeš.
I když u soupeřových obránců vzbuzuje patřičný respekt, speciální pozornosti si ještě nevšiml. „Osobku? Kdepak. A stejně by nebyla nic platná, vždyť máme v týmu ještě Adama (Balaštíka - pozn. autora),“ podotkl snajpr, který má políčeno na Křišťálovou kopačku pro nejlepšího kanonýra okresních trávníků. „Žádné mety si nedávám, každý gól potěší, ale hlavní je postup do okresního přeboru. A z případné kopačky budou mít největší radost kluci, stála by mě bečku piva,“ usmívá se Remeš.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace