Boršičané sahali po třech bodech

Boršice Sport 12 / 09 / 2013

Bystřice p/H. - Boršice 1:1 (1:1)
V první půli byli aktivnější domácí především zásluhou agilního Matějky, který táhl většinu útočných akcí. Ve 35. min. se na druhé straně pokusil překvapit D. Klvaňa pohotovou střelou dorosteneckého brankáře Konečného, ale míč skončil na tyči. Ve 37. min. akci Matějky zakončoval Krajcar 1:0. Ve 44. minutě vybojoval míč Zelinka, jeho centr prodloužil Šustr a pro Dufka už nebylo problémem hlavou vstřelit vyrovnávající branku. Druhá půle patřila aktivnějším hostům, kteří byli bojovnější a důraznější, a v 58. min. ve velké šanci poslal D. Klvaňa míč těsně vedle. Hosty několikrát podržel gólman Remeš. S přibývajícími minutami se zdálo, že blíže k zisku tří bodů měli hosté, ale domácí remizu udrželi. Rozhodčí Zicháček, 170 diváků.
Boršice: Remeš - Hromada, Horák, Martinec, Zelinka, Dufek, Kopčil, Vlček, Šustr, Konrád, D. Klvaňa. Střídali: Zach, Klvaňa T.
Luhačovice - Vigantice 2:3 (1:3), Vel. Karlovice - Kateřinice 0:3 (0:0), Fryšták - Holešov 1:1 (0:0), Provodov - Spytihněv 1:3 (1:5), Morkovice - Rožnov p/R. 3:0 (1:0), Chropyně - Vizovice 1:1 (1:1)