Boršice jdou do trháku

Slovácko Sport 27 / 10 / 2010

Ořechov – Žalkovice 1:0 (0:0)
V první půli bylo utkání vyrovnané, v koncovce byli nebezpečnější domácí, kteří trefili tyč. Po přestávce se už hrálo podle domácích not, hosté byli pod neustálým tlakem a v závěru vyráběli v defenzivě chyby. V 88. min. hostující obránce zahrál rukou a z nařízené penalty dal Trlida vítězný gól.
Boršice – Újezdec 6:1 (2:1)
Hosty trápí pořádná marodka, a tak v základní sestavě se objevili i dorostenci. Újezdečtí stačili se silami jen v první půli, kdy Vaculou vyrovnali ve 29. min. na 1:1. Po přestávce už bylo na hrací ploše pouze jedno mužstvo, domácím vyšel nástup a během patnácti minut nasázeli soupeři tři góly. Branky: Zach, Konrád 2, Kuzma, Dufek 2.
Příluky – Březolupy 3:2 (1:1)
První půlhodina patřila aktivnějším hostům, kteří z ní vytěžili pouhý gól zásluhou Levického. Domácí byli efektivnější a z první vážné útočné akce vyrovnali. I nástup do druhé půle patřil Březolupským a ve 49. min. dal Vávra vedoucí branku a zdálo se, že si hosté v poklidu odvezou tři body. Jenže pak se jim přestalo dařit, promarnili ještě několik šancí a domácí toho využili k dokonalému obratu, když po rychlých akcích dokázali otočit výsledek.
Nedachlebice – Kvasice 1:1 (1:1)
Hosté se přestavili ve výborném světle a v 7. min. šli do vedení Musilem. Domácí vyrovnali ve 38. min. Kaňovským z penalty.
Mladcová – Kněžpole 0:0
Diváci se v utkání branky nedočkali a bod má větší cenu pro domácí.
Lůžkovice – 1.FCS C 2:2 (1:0)
O „černé neděli“ uhrálo C-mužstvo Slovácka nejlepší výsledek, přestože už prohrávalo v nástupu do druhé půle dvoubrankovým rozdílem. Teprve druhá inkasovaná branka hosty zdravě nabudila a bylo to znát na zlepšeném výkonu. Nejdříve dal Sanchéz kontaktní gól a v další šanci postupoval sám na gólmana, dožadoval se odpískání pokutového kopu, místo toho uviděl druhou žlutou kartu a musel pod sprchy. Pak vycítili příležitost domácí a snažili se o vstřelení vítězné branky, ale hosty podržel několika výbornými zákroky golman Chvojka.
Prakšice – V.Otrokovice B 2:1 (1:1)
Domácí podali nejlepší podzimní výkon a při lepší střelecké mušce mohl být brankový rozdíl ještě vyšší. V 19. min. poslal domácí do vedení Bičan z penalty, za hosty vyrovnal z přímého kopu Šuranský. V bojovné druhé půli domácí zakončili pěknou akcí na jejímž konci stál Ondra a dal vítězný gól