Boršice nakopl Brázdil

Boršice Sport 04 / 06 / 2015

Baťov 1930 - Boršice 3:5 (3:3)
Domácí tým si v úvodu utkání vytvořil několik gólových šancí, avšak skórovat se mu podařilo až ve 12. min. střelou Daňka zvoleje. Baťov dále pokračoval v ofenzívní hře a zaskočený tým Boršic inkasoval další gól po lobu Krajči přes vybíhajícího Drobisze. Hosté ovšem ukázali svoji útočnou kvalitu, když dokázali v rozmezí 25. a 26. minuty srovnat skóre dvěma brankami Brázdila, a zcela tak utlumit rozjeté domácí mužstvo. Tým Baťova se ještě jednou ujal vedení ve 31. min., domácí Vitásek přespurtoval obranu hostí a s přehledem uklidil míč do Drobiszovy brány. Hosté ovšem vzápětí dokázali odpovědět. Po centru do šestnáctky domácích srovnal ve 33. min. hlavičkou skóre boršický Náplava. Hostům z Boršic vyšel i začátek druhé půle utkání a i přes několik dobrých šancí Baťova se ujali v 51. min. vedení dalekonosnou prudkou střelou Kaspřáka k tyči, na kterou domácí gólman Marák nedosáhl. Své vedení potvrdili v 70. min. opět prudkou střelou Kaspřáka. Domácí v závěru i přes několik gólových příležitostí před bránou Drobisze nedokázali zvrátit stav utkání, a tak si hosté z Boršic odvezli z Baťova tři body. Rozhodčí Poláček, 150 diváků
Boršice: Drobisz - Kaspřák, Kopčil, Filipský, Dufek, Náplava (82. Zach), Brázdil (89. Bartl), Vlček, Klvaňa, Brzica, Hromada
Morkovice - Vsetín 0:2 (0:1), Rožnov p/R. - Bystřice p/H. 1:0 (1:0), Kelč - Fryšták 1:0 PK, Holešov - Luhačovice 1:2 (0:1), Provodov - Chropyně 6:1 (1:0), Vizovice - Vigantice 0:7 (0:3)