Boršice nasázely Karlovicím pětku, přesto nepostoupily

Slovácko Sport 21 / 06 / 2012

Bodově naprázdno vyšel pouze Hluk

Uh. Brod - 1. Valašský FC 3:1 (2:0)
Domácí v úvodu napodobili českou reprezentaci v utkání s Řeckem, po deseti minutách vedli 2:0, když v úvodní minutě se střelecky uvedl F. Hruboš a v 10. min. Josefík. Hosté ale nerezignovali a po dvaceti minutách se dostali zpátky do hry, ale střely hostí brankáře Pochylého nepřekvapily. Po přestávce domácí kontrolovali hru a Hruboš zvyšoval v 65. min. na 3:0. Domácí měli i další šance na zvýšení náskoku, ale Indra, Kudela, Dvořák a Hruboš své samostatné nájezdy na golmana Majera neproměnili. V 77. min. se střelecky prosadil i hostující Talpa, který upravil na konečných 3:1. Rozhodčí Mrázek, 100 diváků
Uh. Brod: Pochylý – Nevařil, David, Zemánek, Galuška, Josefík, Dvořák, Dolina, Kudela, Hruboš F., Popelka. Střídali: Uherek, Indra, Kostelník
Hluk - Luhačovice 1:2 (1:2)
 Bezstarostné utkání se hrálo v poklidném tempu, oba celky myslely spíše na útočení, a tak diváci viděli řadu šancí na obou stranách. Hosté získali rozhodující náskok už v úvodní půlhodině zásluhou branek D. Červenky a Bernátka. Domácí dali ve 35. min. kontaktní gól Martinem Zalubilem, tím se uzavřel brankový účet a i přes řadu šancí po přestávce se ani jeden celek z branky neradoval. Rozhodčí Doležal, 50 diváků
Hluk: Motyčka – Machala A., Machala J., Kachlík, Říha, Zalubil Martin, Machala O., Hrdina, Masařík, Minařík, zelinka. Střídali: Šimčík
Boršice - Vel. Karlovice 5:1 (2:0)
Hosté nastoupili v silně kombinované sestavě a v zápase nedokázali, že jsou nejlepším celkem jara. Domácí měli utkání plně ve své moci a ve 4. min. se po rohovém kopu v dobré pozici ocitl Dufek. Na branku se dlouho nečekalo, v 15. min. po centru Konráda otevřel skóre Činčala. Hosté se za celou první půli dostali dvakrát k ohrožení brankáře Blažka, ale střely Vašuta a Štulera v síti neskončily. Ve 36. min. opět po Konrádově centrovaném míči se střelecky prosadil Dufek. I po přestávce pokračovali domácí ve svižném tempu a v 51. min. po přihrávce Mikulčíka zvyšoval Konrád už na 3:0 a v 55. min. se tentýž hráč excelentně trefil přímo z voleje. Hostující Štuler v 79. min. vstřelil branku, ale domácí ještě do závěrečného hvizdu stačili utéci soupeři opět na rozdíl čtyř branek zásluhou střídajícího F. Brzici. Rozhodčí Štěpánek, 180 diváků.
Boršice: Blažek – Hromada, Vašek, martinec, Mikulčík, Kopčíl, Vlček, Dufek,  Konrád, Činrád, Kuzma. Střídali: Brzica A., Brzica F., Náplava
Val. Meziříčí B - Dol. Němčí 4:4 (1:2)
Souboj dvou sestupujících se hrál na umělé trávě, což bylo pro 22 fotbalistů doslova za trest. Domácí dobře začali a ujali se vedení brankou výmoly. Hosté ale nezpanikařili a ještě do přestávky výsledek otočili po přesných střelách Krchňáčka a T. Kadlčka. Nástup do druhé půle patřil Meziříčí, které Poláchem vyrovnalo. Hosté se ale chtěli s krajským přeborem rozloučit výhrou a nasměroval je k tomu T. Stojaspal – 2:3. Benfika zabojovala a Macíček vyrovnal. Poslední pětiminutovka byla šílená. T. Stojaspal opět poslal do vedení hosty, v poslední minutě vyrovnal Malina. Rozhodčí Havlík, 50 diváků
Dol. Němčí: Hájek – Grabec, L. Kadlček, Zimčík, Krchňáček, T. Kadlček, Pochylý, Škařupa, T. Stojaspal, Cmol, M. Stojaspal. Střídali: Světinský, Hlaváček.
Slušovice – Kateřinice 1:1 (1:0), Holešov – Bystřice p/H. 1:1 (1:1), Vsetín – Vigantice 3:1 (2:1), Provodov – Morkovice 0:2 (0:1)