Boršice opět vyhrály, odnesl to Bánov

Slovácko Sport 20 / 10 / 2011

Okresní soutěž 11. kolo

Babice - Korytná 5:1 (1:0)
Branky: 10. Müller T., 60. Škrabal M., 69. Bičan M., 74. Liška J., 86. Soldán L. - 73. Vacula J.
ŽK: 90. Flasar Vl. (Korytná).
Rozhodčí: Dušan Klvaňa - Ondřej Piža (laik), Michal Málek (laik).
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Soldán L., Poiselt A., Müller T. (70. Němec M.), Maňásek J., Liška J., Koukal P. (50. Rozum D.), Körber S. (60. Maňásek Z.), Horníček E., Bičan M. Trenér: neuveden.
Korytná: Máčalík Š. - Zámečník M. (80. Matucha F.), Vacula J., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Maciček J., Janovský L., Janík D., Flasar Vl., Dědík L. Trenér: Vladislav Reňák.
Na hodové sobotní dopoledne si v první půli obě mužstva dokázala vytvořit šance. Ujala se ovšem jenom jedna a to na straně domácích, když se už v 10. minutě po samostatné akce trefil za záda hostujícího gólmana Müller. Ve druhé půli jasně dominovali domácí, kteří své vítězství korunovali čtyřmi brankami. V 60. minutě se střelou z velkou vápna zapsal do listiny střelců Škrabal, o devět minut ho napodobil Bičan, který dorážel střelu. Hostům se v 73. minutě z trestného kopu podařilo snížit. O minutu později však Liška ze skrumáže opět poslal domácí do třígólového vedení. Tečku za utkáním udělal nestárnoucí Libor Soldán, který zakončil brejk přes půlku hřiště  - 5:1.
Nejlepší hráči: Erik Horníček - Lukáš Dědík

Boršice u Bl. - Bánov 6:1 (1:0)

Branky: 32., 69., 92. (p) Nožička J., 50. Ondra P., 54. Němeček R., 87. Bilík V. - 51. Mahdalík J.
ŽK: 75. Ondra P. - 42. Horňák L., 63. Suchánek P., 86. Mahdal L.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Josef Zámečník, František Motyčka (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R. (87. Stodolák M.), Šimek R., Polášek M., Ondra P. (85. Tureček M.), Nožička J., Němeček R., Huspenina M., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
Bánov: Vrábel R. - Vogl K. (46. Vaňhara J.), Suchánek P., Mahdalík J. (69. Velecký J.), Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L., Guryča R., Gorčík L. (46. Polanský L.), Gajdůšek M., Dalajka M. Trenér: Karel Kopeček.
Ve 32. minutě otevřeli účet zápasu domácí, když skóroval Nožička - 1:0. Boršice byli fotbalovější a mohly přidávat další góly, ale do poločasu se tak nestalo. V 50. minutě se trefil Ondra, který zvýšil na 2:0. Z dvoubrankového vedení se však domácí neradovali dlouho, když se o minutu později snížil Mahdalík. V 54. minutě zvýšil Němeček na 3:1. Bánov dal síly do útoku a mohl hned korigovat, ale Vaňhara odkrytou branku netrefil. V 69. minutě domácí zvýšili na 4:1, kdy se opět trefil Nožička. V 87. minutě Bilík z přímého kopu zvýšil na 5:1. V 92. minutě zahrál nešťastně ve vápně Guryča a kopala se penalta, kterou proměnil Nožička a završil tak svůj hattrick. Domácí si výhru zasloužili za svůj bojovný výkon.
Nejlepší hráči: Jaroslav Nožička - Jan Mahdalík

Huštěnovice - Kunovice 1:3 (0:1)
Branky: 56. Vaverka T. - 37. Balaštík A., 85. Střelec T., 90. Šebák O.
ŽK: 64. Umlauf M., 77. Puškáč L., 90. Kulhavý D. - 60. Remeš M., 62. Kučera M., 76. Baný J.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Čechmánek (laik), Zdeněk Černý (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka T. (77. Střítecký O.), Vašíčka M. (87. Řehůřek J.), Umlauf M., Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (71. Šebák O.), Polášek R., Kučera M. (66. Lahodný M.), David T., Černý L. (46. Lahodný J.), Brim O., Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Utkání začalo ve svižném tempu a útoky se střídaly na obou stranách, ovšem bez dlouho brankového zakončení. Ve 37. minutě se dostal k odraženému míči Balaštík, který parádní střelou k protilehlé tyči dal úvodní branku zápasu - 0:1. Druhý poločas začal na obou stranách nervózně, hosté byli lepším, techničtějším mužstvem, ale byli nedisciplinovaní, za což pykali žlutými kartami. V 56. minutě domácí srovnali zásluhou Vaverky, který využil zmatku ve vápně a prostřelil jinak velmi dobrého Uhlíka, který hosty několikrát podržel. Výsledek se lámal až v 85. minutě, kdy po pěkné akci z levé strany a průniku do vápna s přehledem zakončil Střelec. Domácí se snažili srovnat, ale po úniku středem hřiště dal po obejítí Kulhavého výsledku konečnou podobu Ondřej Šebák - 1:3.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Adam Balaštík

Jarošov - Buchlovice 4:1 (1:1)
Branky: 8. Vaculík M., 50. Vyorálek J., 54. Staroba R., 67. Dujka J. - 11. Jurča A.
Diváci: 95.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Petr Hanáček (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
Jarošov: Hančík F. - Vaculík M., Šácha J., Staroba R. (85. Omelka M.), Malina J., Kováč P., Kolaja L. (45. Vyorálek J.), Janík V., Grebeníček P., Dujka J., Bartoň P. (67. Sedláček V.). Trenér: Radek Vyoral.
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z., Šarata R. (60. Dvořák J., 85. Cigoš P.), Schuster M., Procházka J., Mikula J., Kovařík P., Kořínek M., Jurča A., Hlůšek P., Belant L. Trenér: Josef Surý.
Za krásného počasí zústaly všechny tři body v Jarošově. Ve 3. minutě centroval Kováč, Kolaja se ocitl zcela sám před Dvořákem, ten je byl úspěšnější. V 8. minutě centroval Šácha a Vaculík hlavou otevřel skóre. V 11. minutě vhazovali hosté aut, k míči se dostal Mikula, ten poslal míč Jurčovi, který z dvaceti dvou metrů vyrovnal. V 50. minutě  dostal domácí do vedení Vyorálek. O čtyři minuty později Vaculík přihrál Starobovi a ten už věděl co s míčem - 3:1. V 64. minutě hosté mohli snížit, Tomešek, ale nastřelil jen břevno. V 67. minutě se uvolnil Jakub Vyorálek, poslal míč Dujkovi a ten stanovil výsledek na konečných 4:1.
Nejlepší hráči: Jakub Vyorálek - Jan Procházka

Pitín - Kněžpole B 3:3 (1:0)
Branky: 34. Struhař P., 48. Krahula L., 69. (p) Bureš M. - 82., 92. Hruboš P., 78. Flíbor T.
ŽK: 38. Berčík P., 53. Urbánek P., 57. Krahula L., 86. Struhař P. - 88. Kašný P.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Berčík (laik), Václav Lapčík (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Urbánek P., Trllo Z., Struhař P., Krahula L. (78. Gabrhel P.), Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P. (62. Lukáš D.). Trenér: David Lukáš.
Kněžpole B: Vyorálek J. - Varga R., Postyřík R. (75. Mazůrek A.), Krejčiřík M., Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Haša M. (54. Moštěk M.), Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
Skóre utkání mohli otevřít domácí, ale Struhař zahodil svoji vyloženou šanci. V 36. minutě se Stuhařovi podařilo přesně trefit - 1:0. O 5. minut později mohl zvýšit Libor Krahula, ale nepovedlo se a do konce poločasu již nebyla žádná změna. Do druhého poločasu šli domácí s cílem vyhrát a ve 48. minutě Krahula poslal domácí do vedení 2:0. V 69. minutě zahráli hosté v malém vápně rukou, a domácí kopali penaltu, ze které Bureš zvýšil na 3:0. Hosté to, ale nevzdali, kdy Flíbor v 78. minutě se krásně trefil hlavou a snížil na 3:1. O čtyři minuty později Petr Hruboš snížil na 3:2 a famózní konec hostů dovršil Petr Hruboš, který v 92. minutě skóroval na konečných 3:3.
Nejlepší hráči: Libor Krahula - Petr Hruboš

Strání B - O. N. Ves B 7:1 (3:1)
Branky: 15., 19. Šimek J., 35., 52. Bruštík M., 64. Zderčík P., 84. Smetana D., 88. Janošík J. - 28. Svoboda P.
ŽK: 25. Houšť V., 60. Haloda J., 80. Motola J. - 24. Pokorný L., 30. Kusák Mi., 44. Petratur D.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jiří Guriča (laik), Václav Guriča (laik).
Strání B: Láska T. - Šimek J., Nuzík P., Mimochodek R., Janošík R. (62. Zderčík P.), Janošík J., Houšť V. (74. Smetana D.), Haloda J., Bušo M., Bruštík M. (56. Motola J.), Adámek T. Trenér: Václav Popelka.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Vorač M. (74. Kvapil R.), Svoboda P., Slezák V., Pokorný L., Petratur D., Němec M., Kusák Mi., Kosík A., Herák M., Drechsel M. Trenér: Michal Kusák.
Už v 15. minutě šli domácí do vedení, kdy z velkého vápna střílel Šimek. O tři minuty později ten samý hráč zvýšil již na 2:0. Hosté se dostali poprvé k šanci ve 28. minutě, když Svoboda z přímého kopu trefil branku. Ve 35. minutě domácí Bruštík upravil na poločasový výsledek 3:1. Úvod druhého poločasu vyšel lépe opět domácím fotbalistům, když v 52. minutě Bruštík zvyšoval na 4:1. V 64. minutě Zderčík krásnou střelou z dálky změnil stav na 5:1. V 84. minutě po krásné akci se před brankou objevil Smetana a nedal Štefaníkovi žádnou šanci. Dvě minuty před koncem utkání domácí Jánošík udělal utkání konečnou podobu na 7:1. Domácí zaslouženě zvítězili a tři body zůstaly doma.
Nejlepší hráči: Roman Mimochodek - Michal Kusák