Branky: 33. (p) Žižka Z. - 26. Smítal Jo.
ŽK: 35. Zámečník V., 52. Kubiš D., 68. Gášek L. - 32. Křeháček M.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Vojtěch Jahoda, Josef Janků (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Žižka Z., Šmíd J., Slovák J., Kubiš D., Karlík J. (46. Josefík O.), Gášek L., Durďa V., Zámečník V., Křivánek V., Molčák R. (66. Šenkeřík P.).
Trenér: Milan Juřeník.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Smítal J., Plášek V., Moravčík D. (49. Čaňo P.), Křeháček M., Čaňo L., Čaňo D., Bartoš A.
Trenér: Jaroslav Kalina.
I když byli domácí věkově o hodně starší než hosté, tak to ale nebylo na hřišti vůbec znát. Ve 22. minutě Žižka vyslal ideální přihrávku do uličky Slovákovi, ale Bruštík jeho záměr vystihl. Ve 26. minutě udělal Šmíd hrubou chybu na malém vápně, kdy netrefil míč a toho využil Smítal ke vstřelení první branky. Ve 33. minutě bylo srovnáno, když domácí zahrávali pokutový kop za stažení Durdi. Penaltu s přehledem proměnil Žižka. Ve 46. minutě měl Uher ideální šanci na vstřelení gólu, ale hostující obrana jeho šanci odvrátila na roh. V 52. minutě měl šanci Trecha vstřelit vedoucí gól z pokutového kopu, ale míč mu Maršálek vyrazil a následnou dorážkou přestřelil branku. A když v 83. minutě Křeháček dělovkou nastřelil tyč, tak utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Vladimír Durďa - Josef Uher

Suchá Loz - Strání B 0:1 (0:1)
Branky: 14. Žajgla T.
ŽK: 70. Krajčovič Z. - 37. Vintr P.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Jakub Pindeš, Josef Tóth (laik).
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F., Straňák L., Smetana K. (56. Král F.), Plessner O., Mahdal M. (23. Bradáč R.), Máčalík M., Král V., Král Š., Krajčovič Z., Kliment T.
Trenér: neuveden.
Strání B: Popelka M. - Žajgla T., Zámečník L., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Pavluš M., Janiga V., Houšť V., Grebík M., Adámek R.
Trenér: Pavel Tinka.
V prvním poločase měli více ze hry techničtější hosté. Vypracovali si několik šancí, které ale zůstaly nevyužity. Hlavně Žajgla mohl litovat dvou zahozených tutovek. Uspěl až na třetí pokus. Ve 14. minutě po centru z pravé strany se trefil hlavou - 0:1. Domácí po této brance přidali na plynu a jejich snaha vyústila v několik rohových kopů. Dvě šance krátce po sobě měl mezi 30. a 35. minutou domácí Kliment, hostující gólman se však vyznamenal. Druhý poločas se na obě strany hrál velmi bojovně, místy až příliš, hrálo se na úkor kvality, obě mužstva nakopávala míč do pokutového území a spoléhala na náhodné proměnění. Za zmínku stojí nastřelené břevno od domácího Krále po kopu z rohu v 80. minutě. Pak ještě přímo z rohu nastřelil spojnici Straňák. Domácí by si za druhý poločas zasloužili remízu.
Nejlepší hráči: Tomáš Kliment - Pavel Vintr

Záhorovice - H. Němčí 1:0 (1:0)
Branky: 37. Michalčík R.
ŽK: 30. Denemark J., 60. Gřunděl J., 77. Jál J., 80. Vladár J. - 25. Tureček M., 76. Svadbík J.
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Jiří Gřunděl st. (laik), Roman Macalík (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Surý M., Mikeska M. (62. Ondrušek D.), Michalčík R., Kočí Z., Jál J., Gřunděl J., Dvořák P., Denemark J. (46. Beníček B.), Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Jančařík F. (85. Huňka V.), Chmelina J. (72. Ježek V.), Holboj M. (62. Tureček P.), Cmol M., Malík T.
Trenér: Petr Rybnikář.
Utkání začalo vyrovnaně a většinou se dění odehrávalo uprostřed hřiště. Až ve 37. minutě se podařilo utéct hostující obraně domácímu Michalčíkovi, který po rychlém brejku otevřel skóre utkání - 1:0. Do konce poločasu se už nic zajímavého nestalo. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří se snažili celý poločas vyrovnat. Většinu hrací doby hosté strávili na půlce domácích, vytvořili si i několik slibných šancí, nicméně vstřelit vyrovnávací branku se jim nepodařilo.
Nejlepší hráči: Vít Struhelka - Petr Rybnikář

Popovice - Komňa 4:1 (1:0)
Branky: 38. Mimránek L., 50. Omelka J., 63. Hanáček J., 87. Viktora R. - 85. Kala M.
ŽK: 58. Musil O., 65. Kadlčík J. - 67. Trllo Z., 80. Staník M.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Robert Kaňovský (laik), Jiří Šašinka (laik).
Popovice: Mikel J. - Šácha P., Prajza M., Omelka J. (56. Tetera T.), Obal M., Musil O. (78. Michelfeit V.), Mimránek L., Mikulčík R., Kadlčík J. (70. Viktora R.), Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Komňa: Urbánek J. - Varaďa M., Trllo Z., Sochor L. (72. Vaverka I.), Ridoško M. (77. Matoušek M.), Prchlík J. (77. Janek T.), Machara P. (63. Staník M.), Králík M., Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
V Popovicích se odehrál zajímavý fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. V 6. minutě střílel Kala, ale Mikel si z jeho střelou poradil. V 9. minutě  se dostali k míči domácí, když Omelka střílel z velkého vápna, ale Urbánek včas zareagoval. Ve 25 minutě napálil Vachara břevno. Ve 38. minutě se hostující obrana nedomluvila a Mimránek následně poslal domácí do vedení. V 50 minutě poslal Omelka domácí do dvoubrankového vedení. V 63. minutě nachytal Urbánka Janáček, když zpoza velkého vápna přeloboval hostujícího brankáře na 3:0. V 85. minutě zaznamenali branku i hosté, když se dokázal prosadit Kala. Tři minuty před koncem upravil na 4:1 střídající Viktora.
Nejlepší hráči: Jakub Mikel - Martin Varaďa

St. Hrozenkov - Boršice u Bl. 2:4 (0:2)
Branky: 58., 59. Lebánek L. - 10., 48., 72. Daněk L., 17. Nožička P.
ŽK: 70. Ostravský R. (St. Hrozenkov).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Lukáš Juračka (laik), Bohuslav Vávra (laik).
St. Hrozenkov: Zábranský M. (29. Kročil J.) - Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (65. Gabrhel J.), Husařík M., Breznický R., Blaho T., Antál T. (27. Ostravský R.).
Trenér: Václav Juriga.
Boršice u Bl.: Doležal R. - Šimek R., Stodolák M., Nožička P., Nožička J., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Daněk L., Bilík V. st. (65. Tureček M.).
Trenér: Antonín Šimon.
Hosté začali aktivně a vytvořili si během prvních minut několik šancí, ale střely končily mimo branku Zábranského. V 10. minutě se skóre měnilo poprvé, když se v pokutovém uzemí uvolnil Daněk a poslal míč k tyči  - 0:1. V 17. minutě hosté zahrávali rohový kop a Nožička hlavou zvyšoval na 0:2. Domácí si vytvořili první šanci ve 20. minutě Lebánkem, který sám postupoval na Doležala, ale mířil vedle. Ve 48. minutě hosté zahrávali rohový kop, míč se odrazil před pokutové uzemí, jeden z hostů vyslal střelu, kterou tečoval Daněk a bylo to 0:3. V 58. minutě domácí zahrávali trestný kop z 18 metrů a Lebánek střelou k pravé tyčil snížil na 1:3. O minutu později domácí zahráli rychlý protiútok a Lebánek na dvakrát snížil na 2:3. V 72. minutě ale hosté zahrávali jeden ze svých nebezpečných rohů a Daněk upravil na konečných 2:4.
Nejlepší hráči: Petr Janíček - Roman Šimek

Pitín - Bánov 1:0 (0:0)
Branky: 61. Krahula L.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Kateřina Součková - Pavel Berčík (laik), Břetislav Polanský (laik).
Pitín: Salvet L. - Urbánek P., Pokorný R., Maňas M., Machala P. (38. Staněk Š., 84. Kavka P.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík A., Hrnčář S., Domorád P., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Bánov: Popelka A. - Velecký R., Polanský L. (74. Bulejko P.), Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal Do., Mahdal Da. (84. Kopták J.), Lux R., Guryča R., Gorčík L., Dalajka M. (46. Mahdalíček J.).
Trenér: Karel Kopeček.
Zápas se hrál od začátku ve vysokém tempu. Nejprve měli převahu hosté, ale své šance neproměnili. Za stavu 0:0 se šlo i do kabin. Po poločasové přestávce se hra více vyrovnala, domácí lépe bránili, ale zpočátku své šance nedokázali využít. V 55. minutě byla v jejich prospěch nařízena penalta, ale jejich hráč nemířil přesně. Gól domácích přišel až v 61. minutě, kdy se po rohovém kopu v pokutovém uzemí nejlépe zorientoval domácí Krahula. Hosté se snažili vyrovnat, ale jejich střely končily mimo bránu, nebo je brankář včas chytil. Zápas tedy skončil 1:0 vítězstvím domácích.
Nejlepší hráči: Ladislav Salvet - Lukáš Gorčík