Boršice při chuti

Slovácko Sport 20 / 04 / 2010

I. A třída sk. B

Mladcová – D. Němčí 0:0
Utkání oboustranně  velmi průměrné úrovně, hosté se připravili o zisk tří bodů díky nedůrazu v koncovce. V první půli šli dvakrát sami na brankáře domácích a po přestávce nedali penaltu. Domácí si vyloženou šanci nepřipravili.
Nedachlebice – Ořechov 3:1 (0:0)
Domácí si v utkání udržovali mírnou převahu a měli i více střeleckých příležitostí ke vstřelení branky. Hosté šli do vedení ve 46. min. Hrubošem, ale domácí brankami Hladiše a Křenka během třinácti minut výsledek otočili. V nervózním závěru byl vyloučen hostující Flašar a v nastaveném čase Hladiš svým druhým gólem pečetil výhru.
Boršice – 1.FC Slovácko C 7:0 (2:0)
Hosté drželi krok se soupeřem jen v první půli. Po přestávce otevřeli hru s cílem zdramatizovat utkání, ale nestačili čelit rychlým protiútokům domácích. Branky: Brzica 2, Dufek M. 2, Škrabal 2, Kuzma
Kněžpole – V. Otrokovice B 2:2 (1:2)
V dramatickém utkání hosté dvakrát vedli, Kněžpolští dvakrát vyrovnali. Na vedoucí branku hostujícího Šimčíka z 23. min. odpověděl domácí Kowalík ve 38. min. Hostující Mařák pak gólem do šatny strhl vedení na stranu Viktorie. Bojovné utkání pokračovalo i po přestávce, domácí Kozelek  v 67. min. srovnal na konečných 2:2.
Březolupy – Prakšice 0:0
V první půli oba celky zahodily jednu vyloženou šanci. Po přestávce ovládli hru domácí, ale se střelbou byli na štíru. Dvě vyložené akce nezakončili a Kundrt trefil jen břevno. Bezbranková remíza je cennější pro hosty.
Žalkovice – Újezdec 4:0 (2:0)
Konečný výsledek odpovídá průběhu utkání, domácí byli aktivnější a dokázali proměnit připravené šance. Hosté byli po většinu zápasu pod tlakem a nevypracovali si ani jednu vyloženou šanci. Branky: Sova 2, Horák P., vlastní.
Zborovice – Kvasice 0:2