Boršice rozhodly po přestávce

Slovácko Sport 06 / 09 / 2011

Broďané marně obléhali branku Karlovic

Hluk - Boršice 1:3 (1:0)
 Ve 12. min. nebezpečně hlavičkoval vedle M. Dufek, ještě větší šanci měl o čtyři minuty později Činčala, který po chybě obránce mířil do prázdné branky, ale na brankové čáře ještě domácí obránce zasáhl. Branka padla ve 36. min. kdy hostující Remeš neudržel lehký míč, ten získal důrazný A. Machala, přihrál Martinovi Zalubilovi a ten trefil prázdnou branku. Po přestávce zahrozili nejdříve domácí, střela Říhy ale skončila nad břevnem. V 53. min. hosté zakombinovali, Fojtík střelu jen vyrazil před sebe a pro M. Dufka už nebyl problém hlavou usměrnit míč do sítě. Pak se střídaly útočné akce na obou stranách a po hodině hry faulovala domácí obrana Činčalu a z nařízené penalty dal Konrád vedoucí gól. Domácí od tohoto momentu vsadili vše na útok, ale toho využívali Boršičtí k rychlým brejkům. Ten jim vyšel v 82. min., po vyšachování obrany do opuštěné branky skóroval Brzica. Rozhodčí Mejzlík, 200 diváků
Hluk: Fojtík - Miroš, A. Machala, J. Machala, Botek, Dufka, Minařík, Machala O., Zalubil Martin, Říha, Hlaváček. Střídali: Jurásek, Masařík
Boršice: Remeš - Čtvrtníček, Kopčil, Zach, Vojtěšek, Brzica, Hromada, Konrád, Dufek M., Kuzma, Činčala. Střídali: Vlček, Náplava
Uh. Brod - Vel. Karlovice 0:0
Od samotného začátku se hosté zaměřili na pozornou obranu, vpředu nechali jen rychlého Škrobáka. Domácí se trvale usadili na polovině hostí, ale za celých devadesát minut nenašli recept na překonání Karlovické obrany. Největší šance měli v první půli Masařík a Dvořák. I po přestávce byl obraz hry stejný. Vyložené šance postupně promarnili bratři Davidové, Masařík, Josefík a Daňkova střela skončila na tyči. Rozhodčí Mičkal, 50 diváků
Uh. Brod: Pochylý - Polák, David M., David R., Dvořák, Daněk, Kudela, Masařík, Hruboš, Popelka, Kostelník. Střídali: Bičan, Josefík, Janča
Slušovice - Dol. Němčí 1:0 (1:0)
Na straně domácích se dostal do dvou šancí M. Gajdůšek, na straně hostí byl blízko gólu Zimčík. Po dvaceti minutách hosté zavřeli svého soupeře na jeho polovině, ale branku nedali, po půlhodině na druhé straně dvakrát ohrožoval Šimek brankáře hostí Hájka a jednou zahrozil M. Foltýn. Jediná branka zápasu padla ve 43. min. a postaral se o ni M. Foltýn, který úspěšně zakončil rychlý brejk Slušovických.  V samém závěru hosté si ve snaze o vyrovnání vytvořili převahu, ale brankáře Juříka vážněji neohrozili. Rozhodčí Štěpánek, 50 diváků
Dol. Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček, Zimčík, Krchňaček P., Jančář, Pochylý, Bída, Stojaspal T., Stpojaspal M., Krchňaček M. Střídali: Tinka, Hlaváček,

Bystřice p/H. - FC Vsetín 1:1, Provodov - Kateřinice 0:0, Val. Meziříčí B - Morkovice 1:7, Vigantice - Luhačovice 0:4 , Holešov - 1. Valašský FC 2:2
14. kolo předehrávka: Boršice - 1.Valašský FC 3:1 (1:0) Činčala 3, Hluk - Vsetín 3:0 (1:0) A. Machala, Martin Zalubil 2, Provodov - Dol. Němčí  2:1 (1:1) Zimčík, Uh. Brod - Bystřice p/H. 3:5 (2:2) Popelka, Hruboš, M. David, Kateřinice - Morkovice 3:1, Vel. Karlovice - Luhačovice 1:2, Val. Meziříčí B - Slušovice 1:1, Vigantice - Holešov 3:0 .