Boršice uklidnil Šustr

Boršice Sport 19 / 09 / 2013

Boršice - Luhačovice 4:1 (1:0)
 Domácí si udržovali územní převahu a ve 23. min. dali vedoucí gól. Hbitý Konrád se prosmýkl kolem obránce a jeho centr z malého vápna usměrnil do sítě D. Klvaňa. Další velké šance si domácí v první půli už nevypracovali, vytvořili několik závarů, kde však Konrádovi a D. Klvaňovi scházel větší důraz při řešení situace. Až ve 43. min. se probil přes tři obránce Šustr, ale místo zakončení zbytečně přihrával míč spoluhráči do ofsajdové pozice. Ve druhé půli se hosté začali osmělovat a v 50. min. trefil Liška břevno a pohotový Remeš pak uklidil míč do bezpečí. Pak se ovšem opět dostali do hry domácí a v 72. a 76. min. se blýskl dvěma přesnými zásahy Šustr. Hostující Z. Červenka sice v 78. min. snížil a Luhačovičtí začali kousat, ale v náporu je přibrzdila branka Zelinky z 87. min. V závěru ještě střídající Kuzma z trestného kopu kroutil míč do branky, ale Jelínek střelu zlikvidoval. Rozhodčí Havlín, 250 diváků.
Boršice: Remeš – T. Klvaňa, Horák, Hromada, Kopčil, Zelinka, Dufek, Činčala, Šustr, Konrád, D.Klvaňa. Střídali: Zach, Náplava, Kuzma
Provodov – Bystřice p/H. 1:7 (1:4), Spytihněv – Vizovice 0:3 (0:3), Rožnov p/R. – Chropyně 4:3 (1:1), Holešov – Morkovice 3:0 (3:0), Kateřinice – Fryšták 3:2 (1:1), Vigantice – Vel. Karlovice 0:2 (0:1)