Boršice unikají

Slovácko Sport 04 / 10 / 2012

Boršice - Vlachovice 4:1 (1:1)
V souboji dvou nováčků začali domácí ve velkém stylu a v 5. min. po faulu na Činčalu zahrával Kuzma trestný kop, ze kterého přesnou střelou zajistil vedení. Ve 28. min. poslal lehký centr Remeš na rohový kop a z následného rozehrání golman centrovaný míč podběhl a Milch jej usměrnil za jeho záda. V závěru poločasu to byli zase domácí, kteří se tlačili do útoku, a po jedné akci trefil Činčala tyč. I po přestávce pokračovali hosté v aktivní hře, ale v jejich rozletu je přibrzdila branka Činčaly ze 61. min. V 74. min. se do dobré šance dostával hostující Vavrys, Vašek jej v poslední možný moment zastavil a z následného protiútoku po akci Konráda přidal třetí úspěch Mikulčík. Domácí branka uklidnila a o čtyři minuty později přidal další gól Konrád. Rozhodčí Krajča, 250 diváků.
Boršice: Remeš - Klvaňa, Martinec, Vašek, Mikulčík, Zach, Dufek, Šustr, Kuzma, Činčala, Konrád. Střídali: Hromada, Mušálek, Brzica.

V.Karlovice - Uh. Brod 2:0 (2:0)
V 8. minutě si domácí Štuler naskočil na centrovaný míč a hlavou poslal svůj tým do vedení. O deset minut později to mohlo být 2:0, ale Škrobák se ještě teď stydí, co zahodil. V 18. minutě úřadoval opět Štuler. Po rohovém kopu mířil hlavou přesně - 2:0. Po půlhodině přišla fotbalová paráda Škrobáka. Naběhl si na centr Haničáka a jeho volej orazítkoval šibenici. Hosté toho fotbalového moc nepředvedli. Jejich jedinou aktivitou byl rohový kop, který vyboxoval Sváček. Hra Brodu končila před pokutovým územím a na pevné obraně Karlovjanů. Druhý poločas nabídl vyrovnaný fotbal. Hosté zahrozili v závěru několika standardními situacemi, ale snížit se jim nepodařilo. Tu největší šanci spálil Hruboš. Rozhodčí Mičkal, 150 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek, M. David, Solařík, Pochylý (45. Kúdela), David, Vojtek, Dvořák, Frühauf (70. Nevařil), Hruboš , Odstřil (58. Vacula), Zemánek.
Kateřinice - 1. Valašský FC 2:0 (0:0), Bystřice p/H. - Provodov 1:3 (1:2), Luhačovice - Chropyně 6:1 (5:0), Vsetín - Slušovice 1:2 (1:1), Vigantice - Holešov  0:1 (0:0)