Boršice v čele

Slovácko Sport 27 / 09 / 2012

Uh. Brod - Bystřice p/H. 0:2 (0:1)
Souboj mužstev z čela tabulky vyzněl zcela jasně pro hostující celek. V první půli byli hosté lepším mužstvem, s dobrým pohybem a rychlými kombinačními akcemi. Branku dali už v 6. min. Krajcarem a měli i další možnosti ke zvýšení náskoku. Domácí si za celý poločas vážnější šanci nevytvořili. I začátek druhé půle vyzněl lépe pro Bystřické, v 56. min. se po rohovém kopu prosadil Šenovský – 0:2. Hra byla v závěrečné půlhodině vyrovnaná, hosté bez větších problémů drželi dvoubrankový náskok a svého soupeře nepustili k ohrožení brankáře Trochty. Rozhodčí Žniva, 150 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek – David M., Solařík, David R., Vojtek, Dvořák, Vacula, Kudela, Frühauf, Hruboš. Střídali: Plšek, Chovanec, Nevařil.

Provodov - Boršice 1:2 (1:1)
Po půlhodině hry se aktivita přenesla na stranu hostí. Ti se také jako první radovali ze vstřelené branky, Činčala si precizně zpracoval míč v šestnáctce a prostřelil brankáře Zámorského. O pár minut později mohlo být na straně Boršických ještě veseleji, ale to by si musel Kuzma lépe poradit s gólmanem domácích. V závěru půle hosty zastavil v problematické ofsajdové pozici pomezní rozhodčí, a zatímco se hráči dohadovali o správném posouzení situace, domácí rychle rozehráli a nekoncentrovaná obrana Boršic inkasovala z kopačky Ulmana. I druhou půli začali aktivněji domácí, ale v 62. min. je v náporu zastavila branka hostujícího Dufka, který hlavou prodloužil míč z rohového kopu do sítě domácích. Další šance měli v dalším průběhu Konrád a poté Činčala, který se snažil přelobovat vyběhnuvšího golmana. V 86. min. stálo štěstí při Boršických, když Ulmanovu tutovky s námahou zlikvidoval brankář Remeš. Rozhodčí Vacula, 150 diváků
Boršice: Remeš – Martinec, Vašek, Vlček, Mikulčík, Kopčil, Dufek, Šustr, Kuzma, Činčala, Konrád. Střídali: Hromada, Zach, Klvaňa.
Vlachovice – Vigantice 3:2 (1:0), Vel. Karlovice – Kateřinice 1:1 (1:0), Holešov – Vsetín 3:0 (2:0), Slušovice – Luhačovice 3:0 (0:0), Chropyně – 1. Valašský FC 1:3 (0:2)