Boršice venku opět stoprocentní

Boršice Sport 17 / 04 / 2014

Provodov - Boršice 2:4 (2:2)
 V 5. minutě po centru Konráda překonal halfvolejem golmana Zámorského Šustr. Ve 21. min. se hosté zlobili na rozhodčího Březáčka, který jim pro ofsajdové postavení neuznal branku. Pak domácí zatlačili hosty před jejich bránu. Střelecky se prosadil Josefík, který už krátce předtím trefil tyč. Ve 34. min. Boršičtí rychle rozehráli autové vhazování a M. Dufek technickým lobem překonal provodovskou obranu - 1:2. Radost hostí ale trvala pouhou minutu, nekoncentrovaná obrana svou nedůsledností dovolila Malaníkovi vyrovnat na 2:2. Ve druhé půli se více bojovalo, než hrálo, hra byla z obou stran neurovnaná a plná osobních soubojů. V 64. min. pěknou kombinační akci zakončil tvrdou hlavičkou Brázdil. V závěru se domácí tlačili před branku Remeše, ale obrana hrála pozorně a zkušení domácí hrozili ze standardních situací, ale bez úspěchu. V 84. min. pojistil výhru hostí D. Klvaňa. Rozhodčí Březáček, 120 diváků
Boršice: Remeš - Vlk, T.Klvaňa, Valko, Hromada, Konrád, Kuzma, M. Dufek, Šustr, D.Klvaňa, Brázdil. Střídali: Slaný, Brázdil, Ohnutek, P.Dufek
Chropyně - Spytihněv 1:6 (0:4), Morkovice - Vizovice 3:0 (2:0), Fryšták - Rožnov p/R.  2:1 (1:0), Vel. Karlovice - Holešov 3:0 (2:0), Luhačovice - Kateřinice 3:1 (2:0), Bystřice p/H. - Vizovice 3:0 (3:0)